«Темная история»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наразі нам зателефонува наш користувач, який повідомив, що на одному з центральних каналів відбувся скандал за участю нардепа І.Мосійчука та С.Гавриша.

За словами цього телеглядача,  Мосійчук перед телекамерами звинуватив Гавриша в тому, що той, начебто незаконно вимагає від Іващенка повернути велику суму позичених йому грошей, які Іващенко, за словами Мосійчука, вже повернув.

В свою чергу, С. Гавриш всі звинувачення Мосійчука відкинув і сказав, що він, начебто, позичав гроші Іващенку на розвиток виробництва.

Інформація про цей інцидент дійсно розміщена на каналі 112. Для її пошуку наберіть — Мосійчук, Гавриш, канал 112.

 

«Темная история»...: 9 комментариев

 1. natan 26.05.2015 at 18:02

  Я дивився цей ефір. Скажу, це було щось! Спочатку Гавриш, назвав Мосійчука «негідним», у розумовому сенсі, бути народним обранцем, а потім запропонував Мосійчуку пройти психіатричну експертизу, на це його спонукали слова Мосійчука, що він, Гавриш, як народний депутат у ВР при Президенті Ющенку, причетний до існування кумовських кланів, або як мінімум з ними не боровся . Мосійчук з такої образи назвав його звичайним аферистом — і понеслось! Раджу подивитися, дуже цікаве видовище.

 2. Олексій 26.05.2015 at 20:52

  Палич, а Попович на Вас досі ображається, що Ви 20 000 у.е. хабаря предназначених йому привласнили? Чи вже простив Вам борги?

 3. admin 26.05.2015 at 22:02

  Олексію: — А.Боровик — не кажіть дурниць вслід за Гаврилюком. Запитайте у Саламатова, від чого я відмовився на наступний день після виборів у 2010 р. Здогадуєтесь, хто і що пропонував. Є і інші люди, які можуть про це розказати детальніше...

  Я був набагато раніше знайомий з ситуацією навколо «взаємовідносин» Гавриша і Іващенка. Але не озвучував цю інформацію, оскільки вважав, що це їх особисті справи, які вони повинні вирішити в судовому порядку.

  Я з розумінням відношусь до Вашої реакції на витік інформації щодо цієї «темної справи». Навіть не ображаюсь на Вас за поширення недостовірної інформації про мене.

  Ви мали б ображатись на Мосійчука, який в дуже неприглядній формі виклав цю інформацію на каналі 112. До речі, ми її виклали без коментарів.

 4. Олексій 26.05.2015 at 22:22

  Інформацію про отримання Вами хабара виклав Гаврилюк, а озвучив голова організації ветеранів в/м № 11 Задніпряний, якому я , особисто вірю!!! Так Ви так і не відповіли... ображається на Вас Попович за кидок, чи просто обріхує?

 5. admin 26.05.2015 at 22:30

  Олексію: — Вам краще запитати про це у Поповича...

 6. Остап Вишня 27.05.2015 at 00:55

  Шо Палыч, ..., когда страшно??? Участники конференции избрали председателя и политсовет Киевской городской организации «Оппозиционного блока».

  Организацию возглавил Александр Пузанов, сообщает пресс-служба партии.

 7. Олексій 27.05.2015 at 07:18

  ясно, значить точно брали й не поділилися, от він і ображається..., куди вклали, якщо не секрет... сума не маленька... просто розтратили на свої потреби? Чи вклали в розробку, розвиток і утримання сайту? Якщо вклали в сайт, то через маніпуляцію свідомості громадян отримаєте значний фінансовий взиск...( самі про це пишете. згадайте про пропозицію Саламатова).гарний вклад коштів, поважаю

 8. Остап Вишня 27.05.2015 at 16:24

  Я особисто, переймаюся вибухонебезпечною ситуацією у дворі типографії. До головної автобусної зуники міста, та єдиного у місті готеля 20 метрів від бочки із скрапленим газом! Це дуже небезпечно? Анатолію Павловичу, ви «при ділах», что то особиста справа Романенка?

 9. admin 27.05.2015 at 20:00

  Остапу Вишні: — В цій темі мова йде про те, що Мосійчук у прямому ефірі ТБ повідомив, що Гавриш вимагає від Іващенка повернути досить велику суму грошей, яку він позичив відставному міському голові. За словами Мосійчука, Іващенко борг повернув, Гавриш це заперечує, і каже, що він виграв всі суди.

  Ми подали цю інформацію без наших коментарів. Дивно, що цей свій «коментар» подали саме тут. Ви, як Олексій реагуєте на ганебну історію за участю певних осіб по принципу «сам дурак». Чи ви думаєте таким чином відволікти увагу громадськості від цього скандалу «на всю Україну». Щодо вашого запитання — уточніть будь ласка, де знаходиться бочка із скрапленим газом.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.