Граничний склад місцевих рад зменшать...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В коаліційній угоді політичних сил, що перемогли на виборах до ВРУ передбачено, що Верховна Рада повинна законодавчо зменшити граничний склад місцевих рад. ГО «Рідне місто» давно і послідовно піднімала питання про зменшення загального складу Васильківської міської ради. Як відомо, він сьогодні у Василькові визначений в кількості 46 депутатів. На нашу думку, у таких містах, як наше, загальний склад ради  повинен  бути зменшений у 1,5 — 2 рази.

Граничний склад місцевих рад зменшать...: 2 комментария

 1. Барна 26.11.2014 at 04:04

  Це думки Балоги щодо зменьшення кількості депутатів місцевих рад і з ним важко не погодитись: «Коли якісь клоуни хочуть реформувати місцеве самоврядування, удвічі скоротивши кількість депутатів, у мене виникає запитання: а що це дасть?

  Скорочення бюджетних витрат? Ні, бо депутати місцевих рад не отримують заробітну плату, не мають службових авто, помічників і тих пільг, які отримують депутати ВР.

  Це додасть повноважень місцевим радам? Теж ні.

  А де ваша децентралізація? Де реальні пропозиції по гармонізації центру і місцевого самоврядування? Де обіцяні реальні повноваження для місцевих громад? Чи ви прийняли рішення підмінити реформу місцевого самоврядування простим скороченням кількості депутатів?

  Мені здається, цей базар нічого позитивного для суспільства не продукує.»

 2. admin 26.11.2014 at 22:04

  Барні" — на жаль, більшість депутатів компенсують відсутність зарплати преференціями за рахунок тергромад. У нас в Василькові конкретних прикладів цього більш ніж достатньо.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.