Голова Київської облради грубо порушує регламент заради протягування рішень Присяжнюка

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

7 лютого 2012 року фракція Всеукраїнського об'єднання «Свобода» залишила сесію Київської обласної ради на знак протесту проти брутального порушення регламенту головою облради Олександром Качним.

На початку сесії голова Київської облради грубо порушив регламент та без затвердження порядку денного поставив на голосування проекти рішень.

Фракція ВО «Свобода» наполягла на дотриманні процедури. «Згідно з регламентом облради, необхідно проголосувати за порядок денний, взяти його за основу, внести зміни, ухвалити в цілому і лише після цього включені до порядку денного питання можуть розглядати, а після належного розгляду – ухвалювати», – зазначив член фракції ВО «Свобода» Андрій Мохник.

Голова облради, ігноруючи зауваження депутатів-націоналістів, спішно поставив на голосування питання, яке не було включене до порядку денного. Таким чином Олександр Качний протягнув ініційоване «регіоналами» рішення про засудження виступу голови фракції ВО «Свобода» Святослава Ханенка на попередній сесії облради.

Нагадаємо, у своєму виступі свободівець наголосив на тому, що керівник облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк покриває порушення законодавства в області. Зокрема, йшлося про ситуацію у Василькові, де міського голову заскочили на хабарі. Однак стараннями Присяжнюка справа на очах «розвалилася», тож, міський голова Василькова Іващенко не тільки залишається на свободі, а й досі очолює місто. Також Святослав Ханенко нагадав про проблеми з виборами сільського голови у Софіївській Борщагівці, які не розв'язують, вочевидь, з «благословення» найвищого керівництва области. Крім того, свободівець наголосив на недотриманні законности в Київській області, яскравим прикладом чого є історія з кричущим міліційним свавіллям у Семиполках Броварського району, на яку обласне керівництво досі не відреагувало, хоча ситуація отримала всеукраїнський резонанс.

«Регіонали» Присяжнюк і Качний протягнули рішення, яке передбачає покарання депутата-свободівця Святослава Ханенка за його принципову позицію шляхом позбавлення права на виступ. Рішення передбачає створення комісії з розробки «кодексу чести депутата обласної ради».

«Напевне, останній пункт цього нелегітимного рішення свідчить про те, що ця колишня партноменклатура не може жити без „моралнава кодекса строітєля комунізма“.

Слід зазначити, що рівень порушення регламенту зашкалює, адже Качний не вперше брутально порушує цей документ. Варто нагадати очільникам области: всі рішення, ухвалені без включення до порядку денного, є нелегітимними. Насправді облрадою керує очільник ОДА Присяжнюк, а Качний лише виконує його забаганки. Показово, що коли на сесії відсутній Анатолій Присяжнюк, порушень регламенту на порядок менше, ніж коли він є.

Фракція ВО „Свобода“ залишає сесію на знак протесту проти свавілля керівників области», – зазначив свободівець Андрій Мохник після того, як голова облради Качний вдруге поставив на голосування проект рішення, яке не було передбачене у порядку денному.

ВО «Свобода»

Голова Київської облради грубо порушує регламент заради протягування рішень Присяжнюка: 1 комментарий

  1. Tanrexio 08.02.2012 at 12:01

    Уважаемым людям закон не писан.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.