Голова фракції ПР вимагає створення тимчасової контрольної комісії…(оновлено 12.10.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

12.10. Повна «фігня» від Іващенка.

24.09 голова фракції ПР В.Мазепа звернулася до Іващенка з проханням винести на розгляд сесії питання щодо створення тимчасової контрольної комісії, яка б вивчила ситуацію стосовно встановлення МАФів та стихійної торгівлі на вулицях міста. 04.10.

В.Мазепа отримала відповідь на це звернення (фотокопію обох документів подаємо).

Те, що написано у відповіді Іващенка, є великою дурницею.

Чисто формально:

— хто підписав лист за Іващенка?

Це документ міської ради, який  підписує міський голова, а в деяких випадках секретар ради.

— ст. 26 ЗУ «про статус депутатів місцевих рад», на яку посилається підписант, жодним чином не регламентує питання щодо депутатських запитів, а стосується порядку утворення депутатських груп.

А тепер по суті.

У повній відповідності до статті 13 названого закону депутат міської ради В.В.Мазепа звернулася до міського голови з проханням включити в порядок денний сесії міської ради питання про утворення тимчасової контрольнох комісії міської ради.

Згідно статті 19 цього ж закону депутат має право пропонувати питання для розгляду їх радою, вносити пропозиції до порядку денного засідань ради, а також порушувати у раді питання про необхідність перевірки роботи підзвітних та підконтрольних раді органів. Крім того ст. 24 цього закону дає право депутату порушувати у раді питання про перевірку діяльності виконавчих органів ради. Таким чином голова фракції ПР Мазепа В.В. звернулася до міського голови у повній відповідності до чинного законодавства. І відмовити їй у винесенні на розгляд сесії питання про утворення ТКК законно не можливо. Очевидно, побоюючись того, що розгляд цього питання в раді може вивести на корупційну складову рішень виконкому, Іващенку не залишилося нічого іншого, як знайти «відпускного козла» , який підписав цю «фігню» про запит. Нагадуємо ще раз, що в листі Мазепи мова йде не про депутатський запит, а про необхідність включення питання в порядок денний.

Якщо питання про утворення тимчасової контрольної комісії не буде внесено в порядок денний, то Боровик А.П.,  який звернувся до В.Мазепи з відповідною заявою, звернеться до правоохоронних органів.

29.09. З а інформацією, яку ми отримали від працівника апарату міської ради, голова фракції Партії Регіонів у міській раді Мазепа В.В. звернулася до міського голови (вх...№229/09-30 від 24.09.2012року) з проханням винести на розгляд сесії ради питання про створення тимчасової контрольної комісії з метою перевірки законності рішень виконавчого комітету щодо розміщення малих архітектурних форм.
Нагадуємо, що згідно ст... 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» органи місцевого самоврядування та їх посадові особи зобов’язані у 10-денний строк розглянути порушене депутатом питання та надати йому відповідь.

Голова фракції ПР вимагає створення тимчасової контрольної комісії…(оновлено 12.10.): 10 комментариев

 1. 08600 03.10.2012 at 09:39

  От уже ж новина. Давно потрібно було вирішити це питання, а не чекати поки Крикунова знімуть з посади. Все місто знає: Сашка Крикунов і його друг Ігор Мосійчук за хабарі незаконно оформили документи на понад 100 МАФів у центральній частині міста. Зараз вкрай важливо скасувати всі ці рішення, щоб цих падлюк розлюченні Васильківці розірвали на шматки.

 2. Nazar 03.10.2012 at 19:23

  Хай хоть щось зроюлять хороше , але я в це невирю, иващенко як завжди видмажеця. Поки е криша Сабодаж(племяник) нихто и ничого незробить.

 3. мешканець в/м 11 05.10.2012 at 14:34

  Було б здорово щоб В.Мазепа зрушила б це питання з мертвої точки. Але наскільки відомо що це питання лобіює О.Крикунов, який має вирішальне слово — правда невідомо ким чи чим підкріплене. Складається таке враження що містом керує О.Крикунов, а не мер!!! Але всім зрозуміло що посадовець який не зарученей підтримкою «свише» не може так вільно почуватися і плавати в місцевому осередку. Питання — чиї інтереси захищаються, утворюється нове контролююче управління по «благоустрою міста», чи не на захист «Мафів»-курятників. Складається враження, що з міста роблять велику сталеву контрукцію, під якою утворюють торгівельні точки з антисанітарією, без туалетів, води, санітарних книжок — це при тому що захварюванність на Україні СПІДом та вен.хворобами дуже висока. Хочеться запитати а де створено новий свер, клумбу, паркову зону? Построєно новий дитсадочок, який так необхідний містечку? Частина коштів у свій час по цьому питанню поступила, а тоді це питання чомусь закрилося. Навіщо створювати контролючі управлення та виділяти під них кошти, які б необхідно направити на побудову дитячого садка у мікрорайоні в/містечка!

 4. Небайдужий 06.10.2012 at 17:39

  Та всі знають, що за порадами і вказівками Крикунов уже більше місяця бігає до Сабадаша, та й не тільки Крикунов, там і Богдан Корчинський, та й Мартинюк туди бігає, тому що Сабадаш їм розказує, що після виборів він майбутній мер, і Крикунову наче пообіцяв посаду зама.

 5. Nazar 12.10.2012 at 13:04

  От и зрушила Мазепа В.В , з мертвой точки, Крикуно порадившись з Сабодажем , виришили , що мафи им потрибни ,бо майбутний мер , тоже хоче ( жрать) , а громада то наср...ь!!!

 6. Олег 14.10.2012 at 12:35

  І Мазепа В.В. тоже хоче жрать, от вони і домовляться,після виборів питання сдохне

 7. Небайдужий 15.10.2012 at 12:03

  Якщо вибирати між Мазепою, Іващенком і Сабадашем — то я напевно вибрав бі Мазепу. Бо після тандему (Іващенко — Сабадаш) у місті не залишиться і каменя на камені, і камінь декабристів і той продадуть.

 8. Олег 15.10.2012 at 19:15

  Небайдужий, отут я вас розумію і підтримую, між ними я точно вибрав би Вікторію, не треба довгих пояснень, просто це природніше

 9. мешканець в/м 11 19.10.2012 at 01:18

  Із вищенаписаного випливає, що жінки, біль спроможні здійснювати управлінську діяльність ніж чоловіки!!!!Може створити у Василькові матриархат який змусть чоловіків попрацювати на наш великий спільний дім — ВАСИЛЬКІВ!

 10. мешканець в/м 11 19.10.2012 at 01:25

  Питання по мафам залишаеться відкритим? Невже це такий важкий віз, який місьвиконком не хоче розвантажувати, бо стереже те що дає дохід? Зрозуміло що всі займаються питаннями виборів, але чи буде таки по місту демонтовано МАФИ, як це робиться в м.Києві? Чи звернуть увагу на це всі депутати? Невже їм подобається ходить по цим курятникам. Адже у нас для цього є великі торговельні точки.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.