Голосували за дерибан...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Так вже вийшло, що ті, хто у Василькові на місцевих виборах голосували за партію Тимошенко — голосували за дерибан!

До наступних виборів депутатів міської ради кожен виборець має знати все про грабіжницьку діяльність цієї фракції, починаючи з 2006 року.

Сподіватись, що «Юля» поставить на місце своїх однопатійців, марно.

Що ж цим робити? — Жодного голосу «проходимцам» на виборах! А до виборів — провести процедуру дострокового припинення депутатських повноважень хоча б одного з них...

Голосували за дерибан...: 6 комментариев

 1. Думка 03.07.2017 at 13:37

  Адміне, надайте роз"яснення партійцям БЮТУ. хто в Василькові займається приватизацією майна. Може їм гордість не дозволяє звернутись до належних органів. то звернулись до поліції або "високий " рівень знань (хоча маю великі сумніви) одразу рубити «с плеча». навіть ізвіліну якщо вона є не поворушивши.

 2. Коля С. 04.07.2017 at 16:11

  Дуже прикро, що депутати від партії Батьківщина, яка користується шаленою довірою у виборців теж брали участь у цьому дерибані.

  Але є порядні депутати які хоча б розповідають хто скільки просить та що отримує.

  Один з депутатів обурений поведінкою своїх колег із партії батьківщина в міській раді. (можливо через те, що нічого не отримав) Зокрема розповів мені, що великий борець з дерибаном колишніх часів, а саме депутат Марина Бруква отримала на минулій сесії на підставних осіб дві ділянки в рекреаційній зоні міста Василькова по вулиці Княжа. Так мешканець Полтави Журавель І.М. отримав ділянку по вулиці Княжа, 7Б, а мешканець міста Києва Каденко Алла Анатоліївна ділянку по вулиці Княжа, 9В. Мене запевнив один із депутатів, що ці люди є підставними особами, а згодом ці ділянки будуть оформлені на родину Брукви М.Д., або ж продані за її вказівкою зацікавленим особам, в будь-якому разі вигоду від цього отримає родина Брукви М.Д.

  Ще один борець за громаду від партії батьківщина — Сіранчук В.М. під час зустрічі депутатів від БЮТу з міським головою , що пройшла 27.06.2017 року в кафе каретний двір, відкрито просив міського голови посприяти і йому і виділенні земельної ділянки.

  Саме тому, у мене не має довіри до цих депутатів, оскільки повторюється теж саме, що було за часів Іващенка та Мосійчука.

 3. Жужа 04.07.2017 at 18:16

  Від дохлого віслюка вуха отримають хто б то не був, а не землю на валах. Ні безсовісні ні добросовісні набувачі. Нехай гроші їм вертають ті, хто їх надурив, продавши по нікчемним та незаконним документам землю.

 4. Коля С 05.07.2017 at 10:37

  Як тоді ніхто не відповів так і зараз все залишиться без змін, пошумлять трохи і все

 5. Думка 05.07.2017 at 17:16

  Генплан у місті на «папері» є, але не погоджені межі ВР, а земля роздається знову не васильківцям, а варягам з інших міст!!! Обурює те, що знову як і у минулі часи комунальна земля розпилюється УБЮТками, яких протягнули на своїх плечах, немов «бовдури» деякі недалекоглядні місцеві виборці, та ще скаржаться що у них стадіони, парки і т.інше відбирають...Заберуть все, бо думати для декого то важка робота...

 6. Коля С 07.07.2017 at 10:08

  Все можна зрозуміти, у тому числі і дерибан. Але давайте тоді дерибан для всіх, не тільки депутатам. Але чомусь так не виходить, чомусь не думають шановні обранці про підприємців міста та наповнення бюджету. Вже рік підприємці намагаються виконати рішення сесії попередньої каденції та рішення Господарського суду щодо узаконення нерухомості підприємців на центральному ринку. Однак зась, не можна, — каже Гена Базарний, і ті депутати, що перед цим голосували за дерибан, ніби хтось за мотузочки смикає, голосують проти наповнення бюджету та проти місцевих підприємців.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.