Прислухались?.. Чи самі дійшли?..

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29.08. Не можу з стовідсотковою впевненістю стверджувати, що члени МВК на сьогоднішньому засіданні керувалися нашими пропозиціями, знімаючи з розгляду питання про МАФи та про продовження роботи атракціонів на центральній площі міста. Можливо, вони вже самі усвідомили, що не слід дратувати васильківців «фігнею», про яку мова йде нижче.

Як би там не було сьогодні на засіданні міськвиконкому переміг здоровий глузд...

28.08.  У Васильківської громади стійке несприйняття, я б сказав алергія, на встановлення нових МАФів у Василькові, чи то в центрі, чи то за його межами. Для мене абсолютно зрозуміло, що той, хто подає на розгляд виконкому питання подібного плану, знає, що цим наносить шкоду авторитету міського голови, а члени МВК, які голосують за ці питання примножують цю шкоду у рази.

У зв"язку з цим, звертаємось до членів МВК не голосувати за цю «фігню» на завтрашньому засіданні, або зняти їх з розгляду взагалі.

Друга «фігня», яку виконком має розглянути завтра, це затвердити список почесних громадян міста. «Фігнею» тут є сам список кандидатів на почесне звання. З тих же міркувань, що зазначені вище, просимо членів МВК не голосувати за список, або окремих кандидатів з нього, і перенести розгляд цього питання на позачергове засідання МВК після обговорення всіх кандидатур громадськістю.

Третя «фігня», яку планується розглянути на МВК завтра, це дозвіл на продовження роботи атракціонів на центральній площі міста. З тих же міркувань, що зазначені вище, просимо членів МВК не голосувати за це питання, або зняти його з розгляду взагалі...Заодно запитуємо у них, чи не набрид їм бардак на центральній плоші міста, який вже добряче допік мешканцям Василькова.

Ми висловили свою точку зору на вищеперераховані питання, які, на нашу думку, справді можна назвати «фігнею». Чи погодяться з нею члени МВК побачимо вже завтра...

Прислухались?.. Чи самі дійшли?..: 2 комментария

  1. Патріот 28.08.2019 at 22:38

    А хто обговорював кандидатів на Почесне звання з громадскістю? З васильківцями? Чому виконком вирішує такі питання одноосібно? Якими критеріями та вибором цих осіб керуються коли піднімають руки ЗА? Чому пересічні мешканці не обізнані з їхніми біографіями з ЗМІ та ТБ Пікарських? Та що такого видатного вони зробили для міста? Самі зібралися та самі вирішили.

  2. Олена 30.08.2019 at 14:31

    Чому не запропонували внести на розгляд питания,про гральнi автомати по всьому мiсту,ломбарди та кредитмаркети на кожному кроцi.Чи це не « фигня», i реально потрiбно василькiвчанам??? I не дескридитуе мера? Чи Ви граете в однi ворота, i захищаете того,кому потрiбно,щоб площа була пуста i нiчого не закривала? Що поганого в аттракцiонах дитячих,чи палатках з продуктами?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.