ГО «Майдан-Васильківщина» приймає допомогу для АТО

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Дуже приємно звершувати свій робочий день, коли є результат і ти відчуваєш свою потрібність.

Після того, як до нас звернулася мати одного військовослужбовця, нам вдалося зв’язатися з батьками решти хлопців, яких відправили з Василькова на Яворівський полігон для підготовки в зону бойових дій з російськими окупантами.

Нажаль спорядити всіх наших земляків сьогодні неможливо. Тому ми вирішили зробити відеозвернення до васильківців для того, щоб зібрати більше допомоги нашим воїнам. Окрім того, звернення і наші публікації були широко поширені через соціальні мережі.

Дякуючи соціальним мережам ми були почуті місцевими підприємцями, які допомогли грошима на купівлю одразу 7 (семи) бронежилетів.

Після цього, вони зібрали гроші і занесли в штаб. Вони просили не називати їх, однак ми їм дуже дякуємо за таку відчутну допомогу і одразу звітуємо за витрачені на бронежилети кошти.

r

 

Шестеро військовослужбовців з Василькова, які зараз знаходяться в Яворові. Ще одного хлопця власним коштом спорядили батьки і один військовослужбовець забрав спорядження особисто.

e

 

 

Воїнам було закуплено однострої типу “український дубок”, берці, термобілизна, теплі натільні гольфи, каремати, розгрузки, тактичні рукавиці та шкарпетки.

w

 

q

 

Окрім цього, ми передали кожному з цих військовослужбовців по комплекту лікарських засобів для індивідуальних аптечок, воду, макарони та консерви, які передавали через наш намет васильківці, а також миючі засоби й засоби особистої гігієни.

Також, залишається потреба в кевларових шоломах, бушлатах та спальних мішках. Декілька батьків наших земляків, які були призвані до війська третьою хвилею мобілізації вже звернулися до нас з допомогою придбати кевларову каску.

y

Передати допомогу бійцям АТО можна через наш інформаційний намет в центрі Василькова. Або перерахувати кошти безготівковим розрахунком:

Отримувач: ГО «Майдан-Васильківщина»

Код: 39208262,

Р/р: 2600 5053 1296 05,

Банк отримувача: Київське ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк», м.Київ,

МФО: 321842,

Код банку: 14360570,

Призначення платежу: Благодійна допомога.

За додатковою інформацією телефонуйте 068 7177092.

WWW.MAIDANV.INFO

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.