Генпрокурор звільнив прокурора Обухівського району...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як повідомляють ЗМІ, Генпрокурор Ярема звідьнив з посади прокурора Обухівського району за отримання хабара. Відкрито кримінальне провадження.

Наразі нам повідомили прізвище прокурора району. Кажуть, що це колишній заступник Васильківського міжрайпрокурора Дикий...

Генпрокурор звільнив прокурора Обухівського району...: 4 комментария

 1. Олексій 16.01.2015 at 12:22

  Палич, ну, що це за подання інформації...кажуть... не кажуть.,Ви ж не на базарі... як казав Рудас, «вистачить посилань на ОБС» ( Одна баба сказала), інформація є офіційною, й неофіційною.

  glavcom.ua/news/263244.html

 2. admin 16.01.2015 at 14:30

  Олексію: — прізвище Дикого ми оприлюднили раніше появи публікації на «Главкомі». На той час на сайті Генпрокуратури і інших повідомленнях значилась лише посада.

  Тому давайте якось толерантніше — ми ж не на базарі...

 3. Олексій 16.01.2015 at 14:45

  Я генетично і ментально — толерантна людина!!!

  але зараз не про це ... а про те, що лише бабки на базарі «кажуть», а політики, й представники, керівники ГО , хоча й місцевого розливу вживають фразу «за неофіційною інформацією».

 4. admin 17.01.2015 at 10:17

  Олексію: — відкриємо тільки для Вас ще одну нашу таємницю. (Першу ми відкрили для Вас, коли повідомили причину появи публікації про І.Мосійчука)

  Отже, оскільки на час нашої публікації в ЗМІ і на сайті Генпрокуратури не вказувалось прізвище Дикого, в нашому першому варіанті також його не було. Через декілька хвилин після появи нашого матеріалу, нам зателефонував один з наших постійних користувачів і назвав прізвище Обухівського прокурора. При цьому попросив своє прізвища не називати.

  Подібні випадки, коли ми отримуємо інформацію від своїх користувачів непоодинокі.

  В такому разі ми прийняли рішення при подачі матеріалу застосовувати слово «кажуть». Головне, щоб інформація була достовірною.

  У випадку, якщо ми кажемо, що «інформацію наразі перевіряємо», ми на 99 відсотків знаємо, що вона відповідає дійсності. Просто ми шукаємо документи, або свідчення інших людей для її підтвердження.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.