Гаврилюк перепродував земельні ділянки?..(оновлено 02.10.16.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

02.10.16.  Сьогодні ми вирішили ще раз нагадати місцевій поліції про те, що вона, з невідомих нам причин, не проводить розслідування  масштабної афери у сфері земельних відносин.

 

12.03.2016. За нашою інформацією, незабаром може відновитися розслідування справи про продаж Гаврилюком земельних ділянок по вул.Ворошилова. Як відомо, це розслідування тривалий час гальмувалося Слідчим відділом місцевої міліції       (нижче дивіться довіреність на Гаврилюка щодо продажу однієї з десяти таких земділянок)

 

13.03. 15.  Нещодавно нам зателефонувала людина, яка, начебто, бачила матеріали справи про оформлення на підставних осіб 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова та подальшу їх продажу Гаврилюком. За її словами, у справі є пояснення Гаврилюка, зміст яких зводиться до того, що він тут ні причому, а всю цю аферу «заварив» Іващенко.

Як відомо, справа вже декілька років гальмується слідчим відділом місцевої міліції, яка вперто «мовчить» про причини такого гальмування. Зате її речник Юля Скора з великою гордістю повідомляє про досягнення васильківських міліціянтів, типу — у бабки виявили чотири літри самогону...

30.08. У зв"язку з тим, що Гаврилюк продовжує постійно звинувачувати Васильківську міжрайпрокуратуру у бездіяльності відносно порушень Закону, які на думку Гаврилюка вчиняє Сабов, додаємо, що міжрайпрокуратуру можна звинуватити і в повній бездіяльності щодо розслідування справи про оформлення 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб та подальший  перепродаж цих ділянок Гаврилюком. Очевидно, ця інформація щодо бездіяльності місцевої міжрайпрокуратури буде направлена на адресу Генерального прокурора та Керівника МВС.

 

01.08.  У зв"язку з зміною керівника Слідчого відділу васильківської міліції, можливо, відновиться слідство по справі щодо оформлення 10 земельних ділянок по вул.Ворошилова на підставних осіб та їх подальшого перепродажу. Допускаємо, що слідство по цій справі візьмуть під свій контроль відповідні органи вищих рівнів.

 

28.03.Згідно довіреності, завіреної в нотаріальному порядку, громадянин Золотарьов Р.О. уповноважував Гаврилюка Ігоря Віталійовича «...бути представником у усіх установах та організаціях, в тому числі в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, органах земельних ресурсів, БТІ, містобудування, архітектури та взагалі в будь-яких інших установах, підприємствах та організаціях незалежно від їх форм власності та підпорядкування з усіх питань, що стосуватимуться мене, як власника земельної ділянки загальною площею 0,1000 га., що розташована: м.Васильків, Київська область, вул. Ворошилова, 88-Б...За цією довіреностю представник вправі самостійно на власний розсуд визначати терміни, суми та інші істотні умови договорів, які він має право укладати від мого імені із зазначеною земельною ділянкою...».

Як відомо, місцевою прокуратурою встановлено, що ця та ще декілька земельних ділянок по вул. Ворошилова були виділені на підставних осіб. Тоді ж за цим фактом порушили кримінальну справу, яка сьогодні знаходиться у слідчому відділі Васильківської міліції.

На настійливі вимоги депутата міської ради В.Грушки подаємо фотокопію вказаної довіреності.
img398

Гаврилюк перепродував земельні ділянки?..(оновлено 02.10.16.): 49 комментариев

 1. Яків 27.03.2014 at 13:09

  Мабуть це справа ще тих часів, коли Гаврюша обслуговував Сергія Григоровича. Руки були розв"язані, пістолет на поясі, калаш в багажнику і роби що хочеш, протекція на всіх рівнях забезпечена, не гріх і біля прокуратури пошмалять при таких розкладах, не те що якимись там ділянками на підставних людей барижити. Якщо на нього довіреність, значить входив в склад злочинної групи, а отже, і відповідальність, Закон же один для всіх?

 2. Нарния 27.03.2014 at 14:54

  Мда снова трепятса а где же документи? Снова безпочвений наєзд на Мішу Алексаняна посредством публикации неподтвержоного компромата на его работника.

  • admin 28.03.2014 at 12:39

   Нарнии: — читайте документ, виписку з якого ми подали раніше.

 3. admin 27.03.2014 at 18:17

  Нарнии: — погано ви про нас думаєте, неважко здогадатись, що ми подали цитату з довіреності. Хочете ми опублікуємо фотокопію довіреності. Що скажете тоді. Щодо Алексаняна, то у нас немає інформації, що Гаврилюк «его работник». Крім того, у нас немає ніяких підстав робити на нього «беспочвений наєзд».

 4. Група ВТМ 27.03.2014 at 23:01

  Яків-- А. П. Боровик у М. Алексаняна урветься терпець і він вам просто одірве я--ця це вкращому випадку.

  Нарни: А. П. Боровик забув написати що він перевіряє інформацію.

 5. admin 27.03.2014 at 23:13

  Грушці: — Ви що підтверджуєте, що Гаврилюк працівник Алексаняна? На нашу думку, це відверта брехня. Причому тут Алексанян. Хочете посварити мене з ним. Не вийде! Крім того, тільки нерозумна людина може думати, що велику цитату з документа можна зробити без самого документа. Раз Ви уже так переконливо просите його оприлюднити — задоволимо Ваше прохання.

 6. ЯКІВ 28.03.2014 at 01:33

  Групо ВТМ, не треба нікого лякати Алексаняном, а то складається таке враження, що ви намагаєтеся його дискредитувати, вплутавши в брудні оборудки Гаврилюка.

  Краще слідкуйте за станом власних яєць і бережіть їх від стороннього впливу тимчасових друзів-пристосуванців...

 7. Група ВТМ 28.03.2014 at 23:20

  А. П.БОРОВИК по перше не блокуйте наши коментарі а подруге потрібно дочекатися

  рішення органі по цюму питаню.

 8. admin 28.03.2014 at 23:48

  Грушці: — так перепродавав все-таки Гаврилюк «ліву» землю, чи ні?..

  Щодо блокування коментарів — таких менше як пів-відсотка від загальної кількості. Пропускаємо всі з критикою на нашу адресу, в т.ч. безпідставною і некоректною. Блокуємо тільки тільки ті, де дурість і хамовитість б"є через край. Очевидно, коментарі, які Ви маєте на увазі, відносяться до цієї категорії.

 9. патриот 29.03.2014 at 15:33

  Что то Грушка зачастил к Мише А. наверноее тоже работает на него как и Гаврюша. Не исключено, что Гаврюша в очередной раз кинет своего хозяине на не маленькую сумму. Он это делает мастерски.

 10. Група ВТМ 29.03.2014 at 18:25

  А. П . Боровик ми в подальшому будимо фотографувати всі свої коментарі тоді у нас будуть докази що Боровик каже не правду. А всі решта питання задайте В. Грушщі особисто на сесії і ми думаємо що він Вам надасть відповіді.

 11. admin 29.03.2014 at 18:53

  Грушці: — особисто у мене до Вас питань немає. А якби були, то для чого задавати їх на сесії?..

 12. Група ВТМ 29.03.2014 at 20:58

  А. П. Боровику стосовно запитань Втм це не Грушка. Грушка це не Втм . В найблищий час

  ми вам продемонструєм як можливо працювать у Вас на сайті коли падає тінь на других осіб. На сесіях буде видно хто є хто.

 13. твикс 01.04.2014 at 14:24
 14. Васильков 01.08.2014 at 13:37

  Крав. Це правда. Допомагали йому в цьому Мосійчук, Крикунов і,,,,, С.Г.Іващенко.

  • олег 02.08.2014 at 00:27

   Дурень. Крикунов в 2008 году не был в Василькове. Когда врешь, хоть что-то думай. Все было украдено раньше. И даже нынешние противники «преступной» власти прилагали руки.

   • Васильков 02.08.2014 at 09:06

    Крикунов,неправда.Был.Землю вместе с Гаврилюком на подставных лиц оформляли, только Гаврилюк всех вас потом,мягко говоря, отодвинул. А еще, наверное, ты квартирку на 1Мая и землицу на Солнечном вместе с подельниками Зателепой, Мартынюком, Иващенком, Мосийчуком на подставных лиц не получил.

    • олег 02.08.2014 at 23:01

     Не был дорогой Васильков. В середине 2009 года Крикунов юристом в газету подрабатывать устроился. Еще он тогда философию преподавал по основному месту работы. А, с Иващенко лично только в 2010 году познакомился. До этого зарплату за работу юристом в газете Гаврилюк лично платил. Участок на Солнечной дали, не отрицаю. Только 2011 году. А, вот с квартиркой на 1-го Мая не то говоришь.

     Покажи хоть одно решение, где давали эту квартирку кому нибудь из тех кого Вы перечислили. Купила доця Крикунова квартирку в 2011 году за наличные деньги. И договор есть и кассовый ордерок про уплату всех денег в кассу Антареса. . Купила напрямую у Антареса. Давали на халяву другим. Все документики в порядке. Никаких решений ни ордеров ни бесплатных передач. Деньги все исправно и по договору.

     Кстати Зателепа квартирку не покупал на 1-го Мая и его там не было. Мартынюк покупал. Но тоже за наличные по договору. Иващенко там квартир не покупал и не брал. У Мосейчука водитель там квартиру купил тоже за деньги наличные.

     На шару от исполкома там дали квартирки только четырем. Но всех вышеперечисленных вами там не было. Гладкова правда в списке тех кому город на шару дал квартиру там была, но это такое дело.

     • васильков 03.08.2014 at 15:30

      Складно врете,Крикунов,уверенно и про знакомство с Иващенком, и про квартирки, купленные доцей. (Еще одну жена Ваша — домохозяйка купила). Машин штук 3.Много, наверное, зарабатывали на должности начальника юротдела .

   • admin 02.08.2014 at 22:20

    Олегу: — ви просто змушуєте нас відкрити тему: — «Коли що вкрали». Дістали — відкриємо найближчим часом!

    • олег 02.08.2014 at 23:12

     Палыч не забудьте себя и Ваше окружение. Начните с городских очистных. Например, почему они в частных руках оказались. Не Ваша ли подпись под этим знаменательным решением. Кому эти очистные, теперь будут на всю оставшуюся жизнь, пока стоит город приносить прибыль. И есть ли в Украине еще хоть один город, где городские очистные сооружения в частных руках. А, если учесть, что Васильков не только единственный такой город, но и в Василькове их отдали абсолютно бесплатно, то есть даром, то давайте начнем тему «Кто когда и что украл». Только любую интересную историю нужно начинать сначала. А, у Вас все обличения только с Иващенко начинаются и на нем заканчиваются. Не интересно выходит. Все равно, что сериал с середины смотреть и не посмотрев последних серий. Начните тему с того, когда Вы лично и Ваша команда и соратники были молоды, полны сил и при власти. Но и продолжение не обрывайте. Люди может и про Сабадаша хотят от Вас услышать, и про Сабова уже есть много чего рассказать. Начал довольно резво тоже. Не стесняйтесь информировать полностью.

     • admin 03.08.2014 at 09:29

      Олегу: — давайте так — ви про Поповича, Сабадаша і Сабова, а я про Іващенка. Думаємо, що так буде краще. Так ніхто не подумає, що ми щось приховуємо. А тема якраз в акурат — 2015 на носі. Згодні? Щодо очисних споруд-це тема окремої розмови, до якої ми ще повернемось. Про мій підпис під рішенням — кому, як не вам знати, що керуючий справами підписує всі рішення МВК, навіть ті, за які не голосував.

    • олег 03.08.2014 at 01:10

     Ладно, Палыч. Прошу извинения за резкость именно к Вам. Вы мне симпатичны сейчас тем, что у нас есть одно общее. Ни Вы, ни я Во власть больше не собираемся. Поэтому и делить нам с Вами нечего. А, разное у нас то, что мы не любим разных людей. У Вас планка падает исключительно на Иващенко, а я Иващенко уважаю и напоминаю Вам, про кражи тех кто Вам симпатичен и кого Вы обычно отмазываете. На фига они Вам нужны.

     • олег 03.08.2014 at 17:13

      Персонально товарищу Василькову. Врать мне вообще не зачем. Говорил же в политику не собираюсь. В 2008 году действительно даже не был в Василькове. Если найдете хоть одного человека из окружения Иващенко, который бы знал Крикунова до работы в газете в 2009, то буду удивлен.

      Квартирку доця купила за наличные. Найди хоть одно решение рады где ее давали. И Жена купила тоже за наличные, когда доця на 1-го Мая продала. Так, что одна квартирка. Сразу после продажи, куплена другая, тоже однокомнатная. Машины: ланос отечественный и малолитражка — SMART с объемом двигателя 0,7. Погугли сам сколько стоить может. А, еще есть два пылесоса и стиральная машинка. Где деньги брал, не «вашее» дело. Следите за своими товарищами и их домами по 300-500 м. кв. Потом, я не пью, по кабакам не замечен, в игровые салоны не хожу. Так, что могу копить. И вообще Вы думаете убедить, что если Крикунов ворует, то Сабов нет. Так, не выходит так. Подтвердить, что воровал Крикунов Вы не можете и не чем. Где и что придумываете на ходу. За квартирку однокомнатную на 1-го Мая кто-то ляпнул, а она за деньги куплена и документики все есть. Машины копнули, а они дешевые.

      А за Ваших протеже лучше помолчите.

 15. васильков 03.08.2014 at 18:57

  В 2008 году действительно даже не был в Василькове. Если найдете хоть одного человека из окружения Иващенко, который бы знал Крикунова до работы в газете в 2009, то буду удивлен.

  Врали Вы всегда. Врете и сейчас. Почему из окружения Иващенка? Он сам забыл? У него амнезия?

  • олег 03.08.2014 at 19:13

   Почему из окружения Иващенко, да потому, что ни Гаврилюка ни Иващенко в 2008 году не знал и перепродавать участки с Гаврилюком не мог. Вот так то. А, если бы перепордавал бы, то наверное бы тоже ездил на Лексусе как Гаврилюк. А, вообще мне фиолетово, что Вы уважаемый и остальные иже с Вами думают по этому поводу.

 16. Ображений революціонер 14.03.2015 at 01:43

  наше місто дуже цікаве. Всі про все знають, але відомі усьому місту негідники — неприкасаємі і живуть припєваючи. Протестний електорат відправляють на схід у котли до олігархів, на радість місцевим кровосісям, які причаїлися в очікуванні реваншу. Схоже на те, що громаді міста не вистачає розуму працювати в правовому полі та більш ефективно відстоювати свої права та карати винних у злочинах проти громади. Мабуть тому бандюки, що розпиляли все місто візьмуть і з колишніх аферистів та злодіїв зліплять героїв-АТО і все повернеться на круги своя. Зрозуміло, що багатьом українцям в натовпі було значно простіше висловлювати свій протест проти певних осіб, аніж в суді доводити фактами реальну провину злочинців. В той час як злодії мають гарних адвокатів та експертів і доводять в правовому полі, що вони невинні янголята. Я сподіваюся, що у нашої місцевої громади вистачить розуму та ресурсів заручитися підтримкою фахових спеціалістів та експертів у захисті своїх прав та покаранні винних, бо інакше толку не буде. Прапорці будуть змінюватись, брехливі політики бігати з однієї партії в іншу, а простий українець кліпатиме очима біля телевізора, думаючи чому я такий бідний, при тому, що відповідь на це питання давно сформульована у старому прислів"ї «Чому дурні? Бо бідні. А чому бідні? Бо дурні!»

  • олег 13.03.2016 at 10:02

   А, громада вся сразу пойдет к специалистам и юристам или отдельные ее представители? Если представители, та как-то сомневаюсь. Те, кто раньше громче всех кричали держи вора, сейчас вроде бы уже попустились.

 17. Юлія 16.03.2015 at 16:13

  Адміністратору:

  Місяць тому, я Вам повідомляла, що потрібно робити і до кого доцільніше буде звернутися з даного питання. Навіть дала контактний номер телефону начальника слідства.

  А чим Вам не сподобалась стаття про виявлення самогону? За дане правопорушення настає адміністративна відповідальність, люди повинні про це знати.

 18. admin 16.03.2015 at 16:41

  Юлії: — Ваша стаття про виявлення 4 л. самогону сподобалась. Не подобається нам те, що місцева міліція не проводить заходи щодо виявлення порушників встановлених правил торгівлі алкогольними напоями, яких у Василькові «хоть пруд пруди». Об"єм таким чином проданої горілки та її фальсифікатів на декілька порядків перевищує 4 л. самогону «баби Марусі». Пройдіться ввечері по «злачним местам» нашого міста — самі все побачите.

  • олег 13.03.2016 at 10:04

   Палыч, а причем Гаврилюк к 4 л. самогона?

   • admin 13.03.2016 at 11:01

    олегу — дійсно, Гаврилюк самогон, очевидно, не вживає. Бо може дозволити собі насолоджуватись дорожчими напоями.

    А 4л. самогону тут до того, що пані Юлія в той час пафосно розповідала громаді про «подвиги» місцевої міліції «типу» затримання баби Марусі за 4л. самогону, або про бомжа, який вкрав у супермаркеті курку. При тому «ухилялась» (взяла до відома — див. ком. Юлії нижче) від відповіді на питання — чому СВ місцевої міліції нахабно гальмує розслідування справи про оформлення на підставних осіб 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова та їх подальший продаж Гаврилюком. Як Ви думаєте, в чиїх кишенях опинились таким чином «зароблені», гроші?

    • олег 13.03.2016 at 23:08

     Палыч. Объясняю как адвокат. — Какой дятел будет расследовать дело, если кончился, установленный законом срок для привлечения к уголовной ответственности?

     Кстати дело по убийству Черновола тоже было закрыто по срокам. Я не выражаю в данном случае свое мнение. Я Вам объясняю реальную норму закона. Я сам тоже допустим не в восторге по поводу сроков привлечения к уголовной ответственности по многим преступлениям. Я бы например поискал бы среди нынешних уважаемых ветеранов бывших охранников лагерей Гулага, которые среди ветеранов сейчас очень хорошо себя чувствуют. И, кстати, в Василькове такие тоже есть еще. Но, закон таков. Так, что дело о участках на Ворошилова, можно обсуждать сейчас только на форумах. И то, только тем кому больше не о чем поговорить.

 19. Юлія 16.03.2015 at 18:55

  Вашу інформацію буде взято до відома.

 20. admin 13.03.2016 at 11:15

  Юлії — рік тому назад наша інформація була взята «до відома». Поясніть будь-ласка, що означає «до відома» з точки зору організації, де ви працюєте. З нашої точки зору, відверте і цинічне виведення з-під кримінальної відповідальності осіб, які, на нашу думку, вчинили тяжкий злочин. А відверте і цинічне тому, що про це відомо майже кожному мешканцю нашого міста. Чи щось не так, пані Юля? Хоч на це питання в першу чергу повинні відповідати сьгоднішній керівник Васильківської міліції разом з начальником слідчого відділу!..

 21. Антивирус 14.03.2016 at 15:25

  Щас схожу на сайт к Гаврилюку — полюбуюсь его «обновлением» видео, где председатель ветеранской организации В/г указывает как некая личность хапнула 20 тысч зелени .

  Интересно — с чего бы эта личность не подала на него в суд за ,якобы, клевету? Значится это есть правда?

  Надо обсудить с народом.......

 22. admin 14.03.2016 at 20:19

  Антивірусу — з таким же успіхом я можу сказати, що, наприклад, Антивірус «хапнув» 100 тис. доларів. Якщо хтось має докази, що я "хапнув, нехай заявить про це прокурору, або в міліцію. До речі, Задніпряний сказав, що я «нахапав» і земельки у Василькові. Нехай Гаврилюк знайде, де ця земля.

  Що Гаврилюк продавав земділянки на Ворошилова, є докази. Дивіться в цій темі. І Крикунов не заперечує, а він все знає,...

 23. олег 14.03.2016 at 23:04

  Палыч, а Вам не кажется, что пример Вы подаете. Процентов 80 информации Вашего сайта начинается со слов Нам повідомили, надійшла інформація і т.д. Кстати, Вас почитать, так сложилось мнение, что землю продавал один Гаврилюк и больше никто. Только непонятно куда дел выручку от проданного. Палыч, главное, что сейчас у власти все святые, порядочные, ничего не брали, не перепродавали и все нажито честным трудом. Вот вот заживет хорошо вся громада.

 24. admin 15.03.2016 at 10:43

  олегу — наша інформація на 99% достовірна. Колись Гурєєв намагався разом з адвокатом оскаржити її в суді. Що з цього вийшло, запитайте у Володимира Володимировича.

  Ми ніколи не подавали інформації типу — вибори відбудуться осінню 2014 р., тому що Попович виграв суд, чи на місці дитячого майданчика буде парковка АТБ, або — працівниця ЖЕКу померла тому, що тротуар був неочищений від снігу. Такого безліч на сайті Вашого колишнього, а сьогодні, можливо, вже не колишнього партнера по самовідданому служінню Іващенку. Правда, Ви, на відміну від Ігоря Віталійовича, залишалися вірними Сергію Григоровичу завжди.

  Щодо того, що землю продавав не один Гаврилюк, ми з Вами повністю згодні. В даному випадку — разом з Іващенком. Більше того, не вони одні. Були і інші персонажі...

  • олег 15.03.2016 at 23:49

   Палыч, Вы меня умиляете. Например Сабов тоже в суд подавал на сайт Гаврилюка. Проиграл. А, по поводу продаж земли, так Иващенко ушел в 2012 году. Палыч. Вас почитать, так кажется, что после 2012 года ну блин никто ни в городе ни в районе землю не продавал. Только вот шла она и весь 2012, и 2013 и 2014 год в нормальных количествах. Палыч, как отличить — где продажа, а где так задаром выделение?

   • admin 16.03.2016 at 11:03

    олегу — очевидно Ви маєте рацію. Але такого нахабства, коли земділянки оформили на бомжів та людей похилого віку, та ще й в таких масштабах, не було. Як не було і таких беззаперечних доказів скоєння цієї афери. Якби Ви прочитали стенограму пояснень Іващенка прокурору по цій справі, від сміху мало б не померли!

    Дехто вказує на зв"язок між відкриттям справи Морозюком, та Вашою гіпотезою про те, що останній «наділив» сам собі 22 земділянки на стадіоні.

    А в тому, що Ви захищаєте Гаврилюка, немає нічого дивного. Повернувся все таки Ігор Віталійович в «лоно» Іващенка. Бачите, як спокутує свою провину перед Сергієм Григоровичем — каже що аж 12 (!) нових свердловин у спадок Сабадашу залишив.

    Не думаю, що Іващенко не знає справжньої ціни Гаврилюку. Знає! І вже, очевидно, до себе його ніколи не підпустить.

    • олег 16.03.2016 at 17:16

     Палыч. Не смешите. Сейчас не то, что на подставных лиц. На покойников даже пробуют выделять. Если бы Гаврилюк вернулся к Иващенко, то он бы писал бы поболее. Ведь я знаю больше чем он. Просто ни меня ни Иващенко никак не интересует политика в городе и кто и что спер. Гаврилюк как раз нашел себя и стал независимым журналистом. Кстати, Вам какая разница — что он пишет? Вы, что в доле с теми про кого пишет?

 25. Turik 15.03.2016 at 20:57

  Сегодня оставлял отзив на сайте Гаврылюка. Этот ...... (Не буду писать эти слова) не опубликовал мою комментарий. Он публикует только выгодные ему.

 26. Turik 15.03.2016 at 21:02

  Могу также предоставить скрин шоты.

 27. admin 15.03.2016 at 21:18

  Turik (у) — будь-ласка, ваше право. До-речі. У нас на сайті близько 8 000 коментарів. Тільки до цієї теми — 40. Відображені всі точки зору.

  Заблокованих коментарів 1,7%.

  На сайті Гаврилюка на переважній більшості тем — «0 Commets».

  • Turik 15.03.2016 at 21:24

   Как можно загрузить фото? Там где видно как Гаврылюк не блокирует комментарии.

   • Turik 15.03.2016 at 21:25

    Блокирует. Описался.

   • Turik 15.03.2016 at 21:27

    Я случайно написал не блокируе.

    Естественно блокирует и это очень печально. Земля круглая и ему это будет возвращаться в десятикратном розмере...

   • admin 15.03.2016 at 21:29

    Turik (у) — для початку подайте текст заблокованого коментаря...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.