Гаражі чи торгові точки?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

22 грудня 2017 року відбулася 35 чергова сесія Васильківської міськради VII скликання. На пленарному засіданні було заслухано щорічний звіт Васильківського міського голови В.І.Сабадаша, проведено голосування по ряду питань щодо оренди та експертної оцінки, питань з блоку «Різне», заслухані депутатські запити та опрацьовано земельні питання.  Найбільше часу, а саме близько п’яти годин розглядали земельні питання. Загальна кількість опрацьованих земельних проектів рішень  230, з них частина залишилася з попередньої, 33 чергової сесії. По кожному з них постійною депутатською комісією з регулювання земельних відносин винесено рекомендацію, а по кількох групах проектів — висновки.

  Зупинюся на кількох типових групах проектів рішень по земельних питаннях:

  – 22 проекти рішень – виділення земельної ділянки  цільове призначення «будівництво житлового будинку» по вул. Донбасівська. Ці ділянки знаходяться на луках поряд з річкою Стугна. Відповідно плану зонування територія належить до рекреаційної зони і тому не може використовуватися для індивідуальної забудови. Тому цим заявникам було відмовлено.

 – 7 проектів рішень – виділення ділянок під індивідуальне гаражне будівництво. Ці сім заявників забажали отримати ділянки під гаражі на узбіччях центральних доріг міста по вулицях Декабристів та Сагайдачного .

Як ви собі уявляєте: гаражі вздовж  транспортних артерій Василькова?

 Насправді це звичайна схема по обману громади:  безкоштовно отримується ділянка з цільовим призначенням «під індивідуальне гаражне будівництво», змінюється цільове призначення «для будівництва об’єктів торгівлі» і незабаром там виростає якийсь магазин. Місто в цьому випадку не отримує  ніяких коштів за коштовні ділянки. Дохід від продажу таких земельних ділянок повинен надходити в бюджет розвитку міста шляхом реалізації їх через аукціон. Ці кошти будуть використані для благоустрою міста.

  Щиро дякую тим депутатам ВМР, котрі дослухалися рекомендацій постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин та проголосували відповідно.

    Ми намагаємося зробити так, щоб вирішення всіх земельних питань відбувалося з дотриманням чинного законодавства та містобудівної документації. Щоб місто було красивим, а не якимось «шанхаєм», невпорядкованим нагромадженням різнокаліберних МАФів, що заважають руху людей та автомобілів і спотворюють самобутність древнього Василькова. Ми прагнемо зробити наше рідне місто привабливим і комфортним  як  для мешканців , так і для гостей. Саме для цього нас і обрано депутатами.    ї

Олесь Денисенко

голова земельної комісії міської ради

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.