Фракція в багнюці...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові вже ніхто не заперечує, що фракція ВО «Батьківщина» у міській раді «по самі вуха у багнюці». Знають про це і члени фракції. Знають, але чомусь не хочуть «відмитися від бруду».

Може сподіваються, що Сабадаш «витягне їх з багнюки»? Але яким чином? Переконає громаду, що Слончак з Сергієнком "стерильні? Не думаємо, що Володимир Іванович візьметься за цю невдячну справу...

Фракція в багнюці...: 6 комментариев

 1. Правда 07.06.2017 at 22:38

  На мою думку Володимир Іванович на дві голови вище від усієі фракціі «Батьківщина» і не буде плямувати свою репутацію та нехтувати довірою своіх виборців зв'язком із Слончаком в Ко, На відміну від окремих індивідів із цієі політичноі сили, Володимир Іванович спершу думає, а потім робить! У БЮТівців поки все навпаки.Цим «народним» депутатам ще треба багато працювати над собою і робити роботу над помилками, як у школі! Робіть висновки шановні.

 2. Думка 08.06.2017 at 22:25

  За них буде працювати їхнє бабло, тут думати не треба...

 3. Думка 08.06.2017 at 22:29

  Місцева БЮТ ніколи думати не буде, бо у них є керуючий думки. А Юля Володимирівна при розгляді важливих питань скаже — НЕ НА ЧАСІ...

 4. тим 09.06.2017 at 11:29

  слончак, невже він мріє про те, що все може залишитись так, як БУЛО!. НІ! На найближчу сесію прийдуть не тільки мешканці з Народовольців, а всі обдурені УЧАСНИКИ АТО. Запрошується також і Юлія Володимирівна власною персоною, почути за керівника фракції ПРАВДУ.

 5. Активіст 09.06.2017 at 12:07

  Тим не залякуйте земдепа слончака,в нього й так вже ноги трусяться ,на сесію після таких залякувань неприйде. Хто ж тоді глобальні питання вирішувати буде?

 6. Патріот 10.06.2017 at 10:34

  Пропоную на центральній площі привселюдно підпалити чучело в образі слончака, щоб всі мешканці нарешті хоча б таким чином могли позбутися цього ярма, зафіксувати все на відео та відіслати Юлі, бо в неї руки не доходять, щоб навести лад в Васильківській їБЮТівській партії!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.