Факти і версії

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Факт №1. 33-я позачергова сесія міськради, яка відбулася 12 грудня ц.р., продовжила термін дії договорів оренди приміщень, в яких здійснювали свою діяльність відділи та інші підрозділи Васильківської райдержадміністрації. А саме:
• По вул... К.Лібкнехта, 1 (58,6 кв.м.) – з відділом освіти;
• По вул... Грушевського,2 (146,1 кв.м.) – з відділом освіти;
• По вул... Володимирській,2 (147,5 кв.м.) – з відділом культури і туризму;
• По вул... Володимирській,2 (48,85 кв.м.) – з центральною бібліотекою;
• По вул... Декабристів,43а (87,9 кв.м.) – з архівним відділом.
Факт №2. На позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 28 грудня ц.р., депутат міської ради Т.Шевченко від ВО «Свобода» (належить до так званої групи Іващенка-Мосійчука) звернувся з депутатським запитом щодо внесення в порядок денний питання про скасування вище названих договорів оренди.
Оскільки ніхто толком не може пояснити причини появи такого, делікатно кажучи, безглуздого запиту депутата Шавченка, то багато хто висловив свої версії щодо цього питання.
Версія №1. Іващенко з Сабадашом домовились про подальше «комерційне майбутнє» цих приміщень.
На нашу думку така версія не має підстав, тому що в такому випадку не потрібно було б продовжувати термін дії дооворів оренди.
Версія №2. Іващенко не задоволений позицією Сабадаша щодо подальшого розвитку подій у Василькові. Простіше кажучи, Сабадашу Іващенко у Василькові не потрібен.
Думаємо, що така версія має право на життя.
Версія №3. Запит Шевченка – це бажання Іващенка та його оточення помститися комусь (прізвища не називаємо) з райдержадміністрації. В ситуації, що склалася на сьогодні, такі дії можна розцінювати як акт відчаю.
Ця версія також може мати місце.
Ми схиляємося до того, що істина лежить десь посередині другою та третьою версіями. Тим більше, що до нас доходять чутки, що і сам голова КОДА А.Присяжнюк також не хоче бачити Іващенка у Васильківській владі.
Якщо у Вас є інші версії та думки з цього приводу ви можете поділитися ними на нашому сайті.

Факти і версії: 11 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 03.01.2013 at 16:40

  Да, что там думать!!! Вы посмотрите видео кто ,как голосовал на www.youtube.com/watch?v=I...BTZAсессии! 4м.40секунда! Скиба с кресла выпрыгивал, тянул руку за" запыт" Т.Шевченка! Хотя сам Шевченко вряд ли в состоянии,что-то написать,да и до «лампочки» ему эти помещения. Скиба тупо подставляет Т.Шевченка выполняя" УКАЗИВКИ" Иващенка. Посмотрите вот это видео. www.youtube.com/watch?v=pUl2uJX6_Wg . Скиба накануне сессии ВМЕСТЕ С ШЕВЧЕНКО ВЫХОДИТ С КАБИНЕТА ИВАЩЕНКА!!! «Бесталковка» у Т .Шевченко не выросла, сочинить самому такой «запит»! Иващенка ушли, и последний «гадит», как может ,используя скиб-шевченков и т. п. своих «сатрапов»!

 2. Андрей Саламатов 03.01.2013 at 16:53

  Анатолий Павлович!

  Я считал вас интеллигентным и воспитанным человеком!

  А вы!

  Что это???

  vasilkovnews.com.ua/forum...hp?showtopic=427

  Вы лжец, вы всё соврали и извратили факты!

  Немедленно извинитесь перед Татьяной Анатольевной Гладковой!

 3. Леший 03.01.2013 at 18:34

  А. П. БОРОВИКУ:УЖЕ КРАЩЕ НЕ (ІНФОРМАЦІЯ), а версія. Запитаня : а хто більше орендує( місто у района) чи (район у міста) можливо при зясуванні даного питання версії зникнуть? І друге запитаня: А. П. БОРОВИК : У вас не викликають сумніви склади депутатських комісій, які сформовані на протязі 2010 — 2012 років і користь їхньої праці, таке складається враження, що їх формує одна і та особистість.

 4. Nazar 04.01.2013 at 12:11

  О хрон сало метор проснулось, що иваха дам пид сраку , побиг мазепи сра... Ку лизати, але я думаю тоби андрейка грошей мазепа не дасть, прийдеця разом з крикуняшой на окружну на роботу!!!!

 5. Леший 04.01.2013 at 20:44

  А.П. Боровику : Якщо цей факт має місце, то його потрібно підтвердити документально, тому що це серйозне звинувачення. Але тут непотрібно гадати притендентів на И. О. МЕРА ПРЕДОСТАТЬНЬО.

 6. Грушка 05.01.2013 at 00:22

  Хочу в мери!

 7. Леший 05.01.2013 at 21:13

  ГРУШЩІ: ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ ПО ЧЕСНОМУ МЕРАМИ НЕ СТАЮТЬ, ТОМУ У ВАС НЕ ВИЙДЕ ТА Й ГРОШЕЙ У ВАС НЕМАЄ а в А.П. БОРОВИКА ВОНИ Є ТОМУ ПЕРЕЙМАЙТЕ ДОСВІД У А.П. БОРОВИКА.

 8. Небайдужий 06.01.2013 at 14:37

  Не тільки Гhушка хоче а і Сабадаш, Гурєєв, Попович і багато інших, але свиней багато а корито одне.

 9. Грушка 06.01.2013 at 17:13

  Лешему: Правда не Ваша, перебуваючи на посаді директора КП «ВасильківНезовсімТепломережа» я закумулював трохи грошей, тому можу потягатися на виборах навіть з паном Боровиком.

 10. Андрей Саламатов 06.01.2013 at 20:20

  Назару!

  Назарчик, не суди всех людей по себе, если ты тот о ком я думаю то в нашем славном городе нет такой начальнической пятой точки которую бы ты не вылизал за последние 6 лет.

  И запомни великую мудрость от М.А.Булгакова: «Ничего не просите у сильных мира сего, все будет вам предложено в свое время.»

  Именно по этой причине, я отличии от тебя Назарчик, ничего и ни у кого не прошу...

  Всех поздравляю С РОЖДЕСТВОМ ХРИСТОВЫМ!!!

 11. Nazar 08.01.2013 at 11:46

  Зато ти научился жоп... Лизать та рудосу , то мазепе , потом иващенко, а теперь сабодажу , полируй дальше сало- лошара!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.