Если б я был султан...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ходить по місту один з колишніх претендентів на мерську посаду — аутсайдер минулих виборчих перегонів і всім розповідає, що і міський голова поганий, і у місті все робиться не так. От якби я був, каже, я б корупцію за один день подолав. І з міста б за сто днів лялечку б зробив... Очевидно, дуже вже хотілося порулити бідоласі у Василькові.

От Нікулін також мав заповітну мрію — «если б я был султан...». Але ж розумний чоловік був, швидко здогадався про зворотну сторону медалі — « ... при таких делах, сколько бед и забот, ах, спаси аллах!..»

Напевно «несостоявшийся мэр» не боїться будь-яких труднощів, «бед и забот». Біда тільки в тому, що васильківці  його нестримне бажання порулити у Василькові помножили і завжди будуть множити на ноль...

 

 

 

Если б я был султан...: 11 комментариев

 1. Олег 12.06.2016 at 23:52

  Правильно Палыч. Сейчас коррупция преодолена и город лялечка. Лучше и не надо. Я с Вами согласен. Все хорошо и великолепно. Лучше и быть не может

 2. admin 13.06.2016 at 09:30

  Олегу — «лялечка не лялечка» , але зроблено набагато більше, як при Іващенку за 6 років. та й тотального деребану немає. Пам"ятаєте — більше як пів-тисячі земділянок чужим віддали, сотні своїм родичам, депутатам, на підставних осіб. А васильківцям — бачите, Генплану немає...

  До-речі. Це стало однією з причин того, що Іващенка викинули з посади, як шкідливого кота...

  • олег 13.06.2016 at 23:24

   Палыч, плевал Иващенко на эту должность.

 3. vnp 13.06.2016 at 15:01

  Можливо планується зробити більше? А поки що:

  1. Річка Стугна, розпочали та кинули. Скільки коштів потратили. Сильно прочистили? Куди ділись дерева, які спиляли? Чи отримали за них кошти?

  2. Парк біля пам’ятнику Декабристам. Розрили. Засипали. А, чому асфальт, в місцях де розривали, не уклали?

  3. Асфальт біля АТБ (військове містечко) – хтось рив, щось прокладав, а дальше все? Хто контролює ці питання, чому не заставили зробити до кінця? Хто облаштує до кінця те що по нарили?

  4. Пляж на Стугні. Пиво ллється там рікою. Що не можна зобов’язати зробити нормальні кабінки для переодягання?

  5. Школа № 1. Сільпо відбахали, а школу? Невже не можна «попросити» інвесторів вкласти трохи коштів в цю школу? Майданчик спортивний бачили який там? Все найкраще дітям чи бізнесу?

  6. Розмітка біля прокуратури. Це жах. Жодного знаку про перехід не має. Обмеження швидкості 20 км. Ага. Хай мер встане і подивиться як там літають.

  Це так, те що на поверхні лежить. Прямо біля «властьимущих».

 4. admin 13.06.2016 at 16:11

  vnp — ви ще не все перерахували. Насправді невирішених питань набагато більше. Накопичувалися роками. В той же час деякі міста Київщини даром часу не гаяли...

  Щодо вашого питання № 6. За нашою інформацією, найближчим часом рух на вказаній вами частині вулиці заборонять. Взагалі, або до належного облаштування...

 5. ON 13.06.2016 at 17:38

  «Несостоявшийся» не поборов би корупцію, але б він точно ії очолив:-)

 6. Александр 13.06.2016 at 18:26

  Уверен в том,что Попович за время после выборов сделал бы больше, и быстрее, и качественнее. Жители города этого не захотели, что же — это их выбор.

 7. admin 13.06.2016 at 20:52

  Александру — поважаю вашу точку зору. Але, віддаючи належне Поповичу в минулому, мушу стверджувати -сьогодні він все ж таки «вчорашній день». Про що і засвідчили результати всіх останніх виборів, в яких Попович брав участь.

  Його біда в тому, що у нього не хватило мудрості своєчасно «піти»...

  Щодо ваших аргументів — «зробив би більше...», почитайте текст народної пісні «Якби я був полтавським соцьким»...

 8. Игорь Гаврилюк 14.06.2016 at 11:23

  Палыч!

  Понятно , что это сообщение Вы не разместите...

  Вы бредни пишете потому , что 20 штук зелени , как преподнесёную взятку, положили в свой карман и не занесли Поповичу)))?

  Оправдайтесь) Не Вас ли суд признал ... КОРУППЦИОНЕРОМ,,,)))!!!

 9. Приблуда 15.06.2016 at 19:48

  Гаврилюк!

  Боровик не боится размещать у себя на сайте коменты,подобные твоим, потому что к нему ничто не пристает. Размести мои на своем. Когда устанешь бегать со своим «адвокатом» от суда тебе воздадут по заслугам. ПРибамба...ный бывший поклонник (ПРисягавший на верность) Януковичу.

 10. Приблуда 15.06.2016 at 19:50

  PS. Оправдываться не надо!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.