Епопея зі зниклим пішоходним містком через дамбу триває.(Оновлено 27.08.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вже ні для кого не є дивиною повна безпорадність керівників КП «УЖКГ», яким міський голова не так давно оголосив повний стройовий огляд.

Але те, що вже протягом десяти днів відбувається на річці Стугна, переходить всілякі межі безпеки життєдіяльності та здорового глузду.
Отже, як відомо 30 травня з дамби зник пішоходний місток, про що першими все місто сповістили активісти спілки рибалок «Васильківська стугна». Лише через день комунальники сподобилися загородити прохід тротуаром в районі дамби кількома вітками з дерев та означити заборонену зону попереджувальною стрічкою. В той же час з помпезністю і пафосним піаром 2 червня провели всесвітній день очищення водойм, для чого вигнали на суботник представників районної та міської адміністрації, які красуючись блакитними кепками з логотипом «Партії регіонів» прийнялися за прибирання сміття з прибережної зони, забувши переодягтися в підходящий для таких випадків одяг.

За словами керівників УЖКГ роботи по реновації містка повинні були розпочатися у вівторок, оскільки всі святкували Трійцю. Проте місток до цього часу знаходиться за висновками спілки рибалок на дні дамби. Коли, як і за рахунок яких ресурсів буде відбуватися ремонт містка, ніхто не знає. Пішоходи вимушенні обходити дамбу проїжджою частиною, а витягти місток власними силами місцевого активу не є можливим, оскільки для виконання подібної роботи необхідно мати відповідні допуски.
Окрім того, ніхто не може гарантувати відсутність пошкоджень на шлюзі дамби. В УЖКГ кажуть, мовляв цим будуть займатися фахівці з інших населених пунктів. Однак, сам факт, в якому стані знаходяться споживачі бюджетних коштів з УЖКГ та рівень їх безвідповідальності і нереагування на потенційну небезпеку – доволі красномовний.
Нам залишається лише в черговий раз попередити мешканців міста про обережність та розпочати відлік до того часу, коли дамбу приведуть у порядок.
Бережіть себе!

Оновлено 22.06.2012

Так виглядає дамба р.Стугни сьогодні. З часу коли міст зник (30 травня) пройшло вже більше трьох тижнів.
Ніхто і в вус не подув. Хоча Гуреєв обіцяв «після Трійці»... Так і спадають на думку жартівливі віршики Павла Тичини:

«Тече річка невеличка, а над нею міст.
На мосту стоїть корова, а в корови хвіст.
Якби не радянська влада — не було б моста,
Не було б корови, не було б хвоста.»


Оновлено 22.08.2012 Про те наскільки оперативно реагує міська влада на поновлення містка через дамбу дивіться в інтерв'ю одного кандидата в депутати Верховної ради від 18 серпня. Нагадаємо, що місток через дамбу зник 30 травня. Оперативність вражаюча...

 

Оновлено 27.08.12

Спеціально для провідного васильківського інтернет-критика, головного редактора «Тисячолітнього Василькова» та одного з фігурантів фальсифікацій місцевих виборів у складі тервиборчкому Станіслава Яценка подаємо фотографію того самого безпечного в світі містка через дамбу віднині і довіку. Фотографія зроблена представниками спілки рибалок «Васильківська Стугна» в понеділок, 27 серпня. Отже, через три дні матимемо тримісячний термін. Якщо такі елементарні питання вирішуються три місяці... Далі додумуйте самі!

Про безпеку годі й думати, а ось блюзнірство і підлабузництво вважалося огидним ще за часів Великої Римської імперії.


Епопея зі зниклим пішоходним містком через дамбу триває.(Оновлено 27.08.2012): 14 комментариев

 1. Сергийко 08.06.2012 at 22:28

  Так що — це нова посада у нашого керманича? збирання сміття — теж робота

 2. Сергийко 22.06.2012 at 17:28

  Не заважайте Гурєєву обіцяти — далі Днина коституції, потім Спаси, Незалежності свята, потім скоро Новий Рік — а там й містка не треба — падай собі на лід!

  А здається Вам , шановні мешканці Василькова, що пану Гурєєву пора б обіцяти тільки своїм онукам казочки на сон розказувати — а до роботи на громаду допустити дісно активного та хваткого ГОСПОДАРЯ, У КОТРОГО БУДУТЬ Й БАЖАННЯ, СИЛИ ТА НАТХНЕННЯ ПРАЦЮВАТИ НА МІСТО ТА ЙОГО ЖИТЕЛІВ?

 3. Виталий 22.06.2012 at 22:01

  Гуреева с Лариным за ноги и головой в Стугну!!Руководители [mod.]! Дети ходят там, не дай бог кто утонет или машина на проезжей части собьёт!Предлагаю за ноги с кабинетов вытащить [mod.] и Иващенка за одно и окунуть в реку!!

 4. володя 23.06.2012 at 09:48

  Да не будет этот мосток востановлен!ИВЫАЩЕНКО,ЛАРИН, ГУРЕЕВ ПЕШКОМ НЕ ХОДЯТ И ДЕТИ У НИХ ВРОДЕ ПЕРЕДВИГАЮТЬСЯ НЕ ПЕШКОМ!!!

 5. Сергийко 21.07.2012 at 17:36

  Чув, пляжик на Стугні мудрують? А що — місточок вже поставили?

  А то може ще Саламатову та його совєтніку по экономіческому отбору средств з бюджету міста — Мойше Пекарському якесь «Тир-пир-містоксервіс» започаткувать та платний перехід зробити — так дивись там такий мостище на кошти громади збудували б!

  А так — ні цимеса , ні гешефту

 6. Виталий 22.08.2012 at 08:15

  Вот так пиариться за наш с вами счёт кандидат в депутаты ВР ВОВОЧКА-инженер! Иващенко выставляя Вована техническим кандидатом позаботился и о пиаре последнего! В народе говорят ,что к Вовану на мертво прилипло «погонялово» Вован-ОПЕРАТИВНИК!! Так ОПЕРАТИВНО власть отреагировала на востановление моста!

 7. кумець 22.08.2012 at 08:43

  Дякуємо владі за оперативність! Для того, щоб краном покласти панель, потрібно було декілька місяців. І весь чей час люди ходили по проїзджій частині вулиці. А взагалі-то мешканці Застугни та Донбасівської мають подякувати «збирачам металолому», бо той місток був аварійний і ним давно вже ніхто не ходив. Ось така «оперативність» Вова.

 8. Манковский Виталий 22.08.2012 at 10:09

  Это кандидат в депутаты верховной рады???? Он же говорить не умеет!!!!

 9. володя 22.08.2012 at 13:44

  А зачем ему говорить?Ещё ляпнет что-то вроде «Среди ВОРОВ всё по чесному...»Вы что СУФЛЁРА Пикарского за кадром не разобрали..."ПЕРИЛА..."голос "запроданця "Миши хорошо слышно!

 10. Виталий 22.08.2012 at 19:29

  С ума сойти!Власть в Василькове «Среди воров...» в лице Иващенка в ролике Пикарского клеймит воров «укравших» МОСТИК! Руки Ивахи забыл Пикарский показать, которые «ничего не крали» Да за те" бабки",что Иваха наворовал МОСТ ПАТОНА В ВАСИЛЬКОВЕ СТОЯТЬ ДОЛЖЕН!!!

 11. Бендер 23.08.2012 at 03:41

  савицькому треба для початку спригнути зі стакана бо бухий по пісках рисачить на жигулях а вже потом в депутати від засухи балотуватися

 12. Виталий 26.08.2012 at 22:39

  Вовчеку бухому легче тянуть кабалу ТЕХКАНДИДАТА ОТ ИВАХИ-МЕРА!!!

 13. Илья 27.08.2012 at 13:33

  Всё понятно.Мостик на пункт приёма металла сдала оппозиция ,чтобы «насолить» меру и попиариться в интернете! Вопрос к «Тысячилетнему Василькову» ВАС за какую сумму перекупила оппозиция??? Ваша статья о БЕЗОПАСНОМ МОСТИКЕ НА ВЕКА проплачена Боровиком? Безопасность в том ,что на мостике, верней на плите, НЕТ ПЕРИЛ?На века...так ДЫРЫ на плите уже сегодня!!!Боровик перила на день Независимости на металл сдал и дыр на мостике попробивал? И это все тогда, когда мер Иващенко «...днём и ночью...»искал выход КАК ВОСТАНОВИТЬ МОСТИК... находясь на День Независимости в очередном «Единственном» отпуске за бугром, просаживая «зелень» ЗАРАБОТАННУЮ" на деребане земли на последней сессии горсовета!

 14. Небайдужий 30.08.2012 at 12:42

  При такому бізнес-мері та юристі Крикунові «Джек Горобець» скоро зникне весь Васильків, як зникла земля, та майно міста, та зник місток.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.