«Джек» — Іващенко?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сайті «Щит і меч» часто можна побачити коментарі від «Джека». Багато хто висловлює думку що це Іващенко, або хтось з його близьких родичів.

На нашу думку, таке припущення має право на існування. Певним підтвердженням цього може бути зміст одного з останніх «дописів» «Джека», в якому в лайливій формі перераховуються особи, що доклали найбільше зусиль до витурення  Сергія Григоровича з посади міського голови — Бірюков, Сабадаш, Мазепа, Гладкова, Боровик...

 

«Джек» — Іващенко?.: 2 комментария

  1. Олег 04.09.2016 at 22:37

    Палыч, по поводу Гладковой уж точно врете. Первый раз слышу, чтоб Гладкова хотя бы пикнула что-то против Иващенко, пока он был на должности. По поводу Сабадаша тоже перебор. Насколько мне известно, общий бизнес он заводил с Сергеем Григорьевичем, еще уже после ухода от власти Иващенко и доказательства этому есть. Так, что как-то совсем голословно.

  2. admin 05.09.2016 at 11:55

    Олегу — Чомусь Ви забули, що саме Гладкова зробила подання до ВРУ про проведення позачергових виборів у Василькові, таким чином позбавивши С.Г. можливості «покерувати» містом через повністю підконтрольного йому Скибу.

    Чи Вам нагадати, як у ВРУ приймалося рішення про проведення цих виборів? Або запитайте про це у Сєргеєва...

    Щодо ролі Сабадаша. Перебору немає!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.