Дурниця від VIPу...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На сайті "Васильків-інфо дехто VIP пропонує депутату Нередьку зібрати 26 депутатів міськради, патріотів міста та оголосити недовіру міському голові Сабову. На нашу думку, така пропозиція викликана не злим умислом VIPа, а повним нерозумінням того, що коється сьогодні навколо влади у Василькові.

Про які 26 депутатів-патріотів може йти мова?!. Може, про 26 "ковбоїв з Болівару? Назвіть нам прізвища цих «патріотів», а ми запитаємо у васильківців, патріоти ці депутати, чи ні...

Погоджуємось, що Сабов слабкий мер. Але він не пішов на зговір з тими, хто мав «добрі» стосунки з місцевою владою у 2006—2012рр. До кого перейде фактична влада в місті? Питання..., і не просте.

Сьогодні у Василькові депутати нічим не кращі від Сабова. Ігноруючи проведення сесій, призначення заступників міського голови вони роблять зло не Сабову, а всьому місту і кожному з нас.

В такій ситуації всі ті, хто хоч в найменшій мірі причетний до формування місцевої громадської думки повинні працювати на злагоду та спокій, яких так не вистачає нині як у державі, так і у Василькові...

Дурниця від VIPу...: 2 комментария

  1. Капелан 01.04.2015 at 09:53

    Пане Боровик! Люди звертаються з такою пропозицією, тільки із за того що ви в свій час робили з паном Задорожним відносно тодішнього мера Поповіча. Ви показали приклад, вбили клін між радою та керівництвом міста, і процедура відсторонення запустилася, люди це памятають, і пропонують теж саме. В українській історії це описано в романі «ЧОРНА РАДА» І в ваших ранішніх публікаціях, це було основною метою. Я не проти того щоб Демократія в Василькові знайшла своє місце, але я проти того щоб у нас була Абсолютна під підкритям партій Монархія. Є три гілки влади Законодавча, виконавча, та судова. З цього треба розпочати, і пояснити царю, що це таке.

    • admin 01.04.2015 at 10:42

      Капелану: — у Києві бузина, а в городі дядько...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.