Дубінський не тільки проти Сабадаша, він проти васильківської громади...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За ініціативою кандидата в нардепи по нашому округу Дубінського суд  відсторонив Володимира Сабадаша від посади міського голови до 19 липня цього року.

Безумовно, цей процес має політичну складову та носить яскраво виражений замовний характер.

Не потрібно пояснювати, що такі дії Дубінського та його зверхників наносять значну шкоду інтересам васильківської територіальної громади.

Сьогодні потрібно ухвалювати складні рішення щодо забезпечення сталих процесів життєдіяльності міста. Це прийняття непростих рішень по підготовці до нового опалювального сезону, вирішенню проблем з водопостачанням, підготовці закладів освіти до нового навчального року, організації відпочинку літей на березі Чорного моря і т.ін.

Крім того контролю з  боку міського голови потребують будівництво 6 школи, реконструкція центрального парку, підготовка до проведення  державних свят та Дня міста.

Дубінський не міг не розуміти, що ці його дії направлені не тільки проти міського голови, а й проти переважної більшості васильківців.

На мою думку, наша відповідь Дубінському має бути цивілізованою, без матюків — як він до нас, так і ми до нього. І це повинно знайти своє відображення в кількості голосів, відданих за кандидата в нардепи по нашому округу Дубінського!..

Дубінський не тільки проти Сабадаша, він проти васильківської громади...: 3 комментария

  1. Виола 01.07.2019 at 15:06

    Против вас многие. Вы воры и мошенники. Метлой выметать вас надо

  2. admin 01.07.2019 at 17:27

    Віола — васильківці розберуться без вас...

  3. Громада 06.07.2019 at 18:44

    Значна частина мешканців міста знову і знову підтримає мера міста В.Сабадаша.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.