Досить «нытья»!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Досить «нытья»! Васильківці вибрали міського голову. Віддали беззаперечну перевагу Сабадашу. Обрали депутатів. На цей раз обійшлося без фальсифікацій.

Ми зробили вибір. Давайте врешті-решт за нього відповідати!

Досить «нытья»!: 12 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 26.10.2015 at 10:17

  Не совсем понятна Ваша фраза: «Ми зробили вибір. Давайте врешті-решт за нього відповідати!»

  Как Вы лично будете отвечать за Сабадаша??? И что посоветуете другим?

  • admin 26.10.2015 at 11:12

   Игорю Гаврилюку: — це означає, що громада повинна вимагати від міського голови і депутатів міської ради ефективної роботи на благо міста. Це означає, що вже пора припинити всі чвари, розбірки, з"ясування відносин, які тривають у Василькові з 1999 року. Це означає, що відносини між владою і громадою повинні базуватись на Законі.

   Пораджу всім: — давайте відноситись один до одного по людські...

 2. Валерий 26.10.2015 at 10:21

  Владимир Иванович с Победой ! Оправдайте выбор горожан, и они Вам помогут.

 3. приблуда 26.10.2015 at 11:30

  Хотелось, чтобы Валерий был Валерий Федорович!

 4. stork 26.10.2015 at 12:10

  Валерій Федорович, нажаль, для міста вже як валіза без ручки — і викинути на смітник історії не можливо (за деякі позитивні зрушення на протязі років керування містом), але й надалі сподіватися на його безмежні організаторські здібності (з урахувнням деяких пристастей) — це вже розкіш для містян.

 5. ON 26.10.2015 at 14:22

  Отличная новость и 100 % логичная. Но, поздравления придержу до официального объявления результатов!

 6. гость 26.10.2015 at 15:08

  Не совсем понятен оптимизм админа и его друзей.

  Что нужно оправдывать В.И.Сабадажу, если он прошел как индивидуал, т.е. без партийных обязательств и также без конкретного списка будущих свершений?Да еще и с Радой ,где предполагается большинство БЮТа по сообщенному раньше на сайте?

  Вообще — в нашем городе предпочтения избирателей не поддается никакому логическому анализу и пониманию! И все ждут « движения воза»,в который впрягли своим голосованием «лебедя,рака и щуку»?

  Правильно говорят — не дал бог розуму,то й щастя не знайдеш.

  Так что васильковцы :поздравляю с вечным поиском ненайденного счастья!

 7. admin 26.10.2015 at 15:37

  гостю; — оптимізму у нас якраз мало. Більше того, ми повністю розділяємо вашу думку щодо якісного складу ради і вміння васильківців обирати владу.

  Щодо «конкретного списка будущих свершений» Сабадаша, то він дуже конкретний і, що саме головне, реальний. Його передвиборча програма була поширена по місту, і з нею міг ознайомитись кожний бажаючий.

  Проблема в іншому. Чи хочемо ми впливати на діяльність влади, і вимагати від неї ефективної управлінської діяльності на благо міста? Чи хочемо ми брати участь у вирішенні нагальних проблем міста? Ну, наприклад, хоча б не смітити де-попало...

  • Против всех 26.10.2015 at 20:30

   Вот то что Сабадаш выиграл это беда для всех жителей города! Кентуха Иващенка-вора!!!!! Ничего хорошего он сделал для города и не сделает!!!! Только снова будет деребан всего что осталось через подставных лиц!!!! Снова будет уничтожение бизнеса, снятие поборов с людей... Необошлось тут конечно и без пани Засухи, которая поставила снова на должность главврача Пацало...Не без помощи наших депутатов...и даже от партии Ляшка!!! И были заплачены сумашедшие деньги за победу Сабадаша! Парадокс в том что все об этом знают, но все молчат!!! Так и будет наш город и дальше гнить из за таких вот мэров и продажных депутатов, не важно к какой полит. силе они относятся — Батькивщина (фамилии первых лиц всем известно), та же Рад. партия...и т.д.

 8. Ваня 27.10.2015 at 13:46

  може все таки новий ( старий) мер займеться чистотою в місті. А то деякі містяни обнагліли до такої ступені, що каналізацію по яру пустили! І всім байдуже, а нам сусідам немає чим дихати в літку і мух повнісінько. Я думаю , що комунальну власність і землі вже розпродали тепер може! хоч за чистоту вулиць візьмуться... Хочеться вірити

 9. Гость 27.10.2015 at 20:04

  Админ, не сочтите за труд — покажите на сайте конкретную и РЕАЛЬНУЮ, по Вашим словам, программу действий и преобразований победителя на пост городского головы.Я желающий, но так и не ознакомившийся.

 10. admin 27.10.2015 at 20:39

  Гостю: — без проблем. Завтра. Пропонуємо обговорити і висловити свої зауваження. А якщо ділові пропозиції, — то ще краще. Бажано не в дусі «Против всех»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.