Допоможіть васильківським воїнам!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Активісти ГО «Майдан-Васильківщина» просять допомогти в зборі коштів для мешканців Василькова, які на наступному тижні відбувають на війну з російським окупантом.

Вчора до них звернулася мати бійця, мешканця вулиці Донбасівської — Ярослава Антонова, який зараз разом з іншими восьмома хлопцями з м.Василькова перебувають на Яворівщині, Львівської області.
Наступного тижня їх відряджають на війну. Ніякого речового забезпечення, окрім старого однострою з ХБ та старих кирзових берців їм не видали.

Ночують хлопці в наметах, ночі холодні... В них нема ні термобілизни, ні ковдр, ні спальних мішків.

Про спецзасоби і спорядження годі і мріяти. Мати Ярослава — пані Раїса — пенсіонерка. Зібрала з дому останні гроші, щоб закупити сину бронежилет.

З бронежилетами проблем зараз нема, а от кулезахисні кевларові (арамідні) шоломи — це проблема. Незрозуміло, на що пішли народні кошти, які українці перераховували в міністерство оборони, з яких 22 млн гривень мали б витратити на закупівлю необхідних нашому війську шоломів.

На закупівлю шоломів для наших хлопців необхідно біля 1000 доларів. Сума озвучена в іноземній валюті оскільки передбачити вартість шолома в гривні з нинішнім курсом неможливо.

DSC00960

Активісти ГО «Майдан-Васильківщина» закликають мешканців міста допомогти нашим воїнам і спорядити їх на боротьбу з агресором. Допомога приймається біля інформаційного намету ГО «Майдан-Васильківщина» в центрі міста, або в штабі організації в кінотеатрі «Дружба».

Допомогу можна також перерахувати на корпоративну картку «Приватбанку» 5169—3305-0266-8608

Допоможіть васильківським воїнам!: 2 комментария

  1. Nazar 30.08.2014 at 17:12

    А чого гаврылюк и сергеенко не в ато, воны ж офицеры, а ходять бабки просять , хто им дасть поддельникам иващенка , чи думають що громада це забула!!!!!!

  2. admin 30.08.2014 at 20:06

    Назару: — Сергієнко чимало зробив для дострокового припинення повноважень Іващенка. І сьогодні займається важливою справою. Щодо Гаврилюка, то при всьому моєму відношенні до Іващенка, я з розумінням відношусь до його рішення позбутись Ігоря Віталійовича.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.