До відома депутатів...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У Вінниці чисельність населення — 370 тис. чол. У Броварах — 100 тис. чол. Чисельний склад виконкому і в Вінниці, і в Броварах — 13 осіб. Обидва населені пункти — серед небагатьох міст України з високим рівнем міського управління.

У Василькові — населення 37,3 тис. чол. Проте, вже сьогодні ми маємо величезну чергу з декількох десятків чоловік, які в ультимативній формі вимагають свого членства у міськвиконкомі.

Сподіваємось, що у новообраних депутатів Васильківської міської ради вистачить  здорового глузду, щоб не перетворити її виконавчий орган у «прохідний двір» для осіб, які крім пустопорожньої балаканини ні на що не здатні.

Неважко зрозуміти, що від рішення, яке рада прийме у наступний вівторок з цього питання, можна буде зробити попередній висновок про кваліфікацію і відповідальність нинішніх депутатів перед своїми виборцями.

 

До відома депутатів...: 2 комментария

 1. Антивирус 12.11.2015 at 18:05

  Какой глузд у депутатов, какая квалификация, не говоря об ответственности?

  На их 34 члена Рады, образовали 9 (девять!!!!! )комиссий.Все довольны,улыбаются!

  Такой же и исполком хотят породить — полно желающих поприсутствовать, а спросить будет не с кого.

  По Виннице знаю, как там действует исполком — просто утверждают и выполняют все, что скажет голова.Шаг влево,вправо — и ты уже не в составе испокома.А разные там хромадськие диячи с мутных хробацких Рад на заседаниях даже не отсвечивают, если и хотят что-то заявить или предложить — пожалста в письменном виде в общий отдел, и ждите ответа согласно Закону.ИИИИИ

 2. Андрій Каденко 13.11.2015 at 14:51

  Згоден з Вами, що в новому складі виконкому мають бути представлені спеціалісти в різних сферах життєдіяльності міста, які мають працювати та приймати рішення на благо мешканців міста.

  При цьому має місце момент перший:

  чи вірить хтось в те. що члени виконкому є альтруїстами і безкоштовно щось робитимуть ? Чи їх діти не хочуть їсти...

  Момент другий: кандидатів до складу виконкому подають представники місцевих осередків партій та міський голова. Зрозуміло що ці люди є залежними і підконтрольними" власникам" цих партій та міському голові.

  Момент третій: чим менше коло зацікавлених людей тим більше можливостей узгодити між собою та розподілити між собою фінансові потоки та сфери впливу що визначені законом про місцеве самоврядування. а тим більше якщо до складу виконкому входять і міський голова і секретар ради, і заступники міського голови, ...

  Так було є і буде.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.