До-речі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До-речі. Кандидат на посаду міського голови є публічною особою, зона критики якого є значно ширшою, ніж для пересічної особи. Тому всі претенденти на посаду Васильківського міського голови повинні бути готові до того, що широкому загалу може стати відома небажана для них інформація.

До-речі...: 2 комментария

  1. Фантом 30.04.2014 at 13:01

    Революція надала право на согодні кожній людині отримати повну інформацію про кандидатів на міського голову, їхні дії на благо міста та людей, які в ньому проживають. Адмін, просимо, надайте повну, вичерпну інформацію про кандидатів. А може кандидати самі про себе, якщо чесні, напишуть на вашому сайті чи на іншому інформаційному ресурсі та коротко прозвітують про свою роботу на благо міста. Бо на сайті міської ради не має інформації про те, яку роботу зробив на благо міста депутат, який став кандидатом у мери. А якщо є самовисуванці, то необхідно щоб розповіли на сьогодні які добрі справи зроблено і як населення відчуло покращення вже сьогодні на собі?! Дуже вдячні будемо всім хто розповість про майбутнього канддата, окрім його минулих заслуг. З рограмами кандидатів та що будуть робити, ми ознайомимося. Давайте обговоримо кожну канддатуру, що місту та населенню від їхніх адекватних дій в майбутньому можна очікувати? Бо це наше з Вами життя у нашому місті.Від їх керівництва буде залежати добробут кожної сім"ї. Давайте викорінювати сімейні підряди правління у місті, так як в арміі — дружина не може бути підлеглою у свого чоловіка. А у нас в місті правлять здебільшого сімейні клани, та родинні зв"язки. Люди пильнуйте кого обираєте!!!

  2. ЗОРРО 30.04.2014 at 19:38

    До-речі. Кандидат на посаду голови Держави та їого довірені особи є так само публічними особами. На приклад кандидат у Президенти Бойко та довірена особа Сабадаш...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.