Дмитро повертається до рідного Василькова з Донбасу через 1380 днів...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В п’ятницю 20 квітня, з 12 по 13 год в центрі Василькова, відбудеться вшанування героїчно загиблого на окупованій території волонтера ВІДСІЧі. Дмитро Гончаренко — перша непоправна втрата Василькова на цій війні та єдиний з усієї Київщини, закатований сепаратистами волонтер. За трагічним збігом обставин, екіпаж волонтерської експедиції ВІДСІЧі опинився в окупованому російськими казаками та кадировцями Сєверодонецьку. З чотирьох волонтерів, вибратися вдалося трьом. Дмитра схопили проросійські терористи. Дмитро мужньо витримав жорстокі тортури і не видав російським катам своїх побратимів, які переховувалися в захопленому терористами Сєвєродонецьку. Діму розстріляли за кілька днів до звільнення Сєверодонецька в липні 2014 року. Ми запам’ятаємо Дмитра неймовірно надійним і мужнім побратимом та справжнім патріотом. Дмитру завжди буде 28 років. У героя залишилося двоє неповнолітніх дітей. Слава Героям!

Дмитро повертається до рідного Василькова з Донбасу через 1380 днів...: 2 комментария

  1. Волонтер 20.04.2018 at 15:47

    Не можу не спитати: чому на вшанування загиблого Діми Гончаренко не приїхав той самий казак Гаврилюк, якого Діма під тортурами не видав сепарам? Чому не було нардепа Романюка? Чому міський голова не зміг промовити жодного слова? Ганьба!

  2. admin 20.04.2018 at 18:10

    Волонтеру — ганьба і вам, за те що пишете про це анонімно. Нічого не скажу про Гаврилюка чи Романюка, а Сабадашу у місті дякують за його турботу та людяність, які він завжди проявляє в подібних випадках.

    Дивно, що незважаючи на вашу відмінну спостережливість, ви не звернули увагу на відсутність на вшануванні Діми Гончаренка псевдопатріотів з числа місцевих депутатів — опозиціонерів.

    На цьому крапка. Всі подальші коментарі до цієї теми будуть блокуватися. Зрозуміло чому?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.