Для роздумів: Чи правомірна плата за паркування біля ринку «Западинський»?(Оновлено 23.05.2012)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Від тепер паркування біля ринку «Западинський» платне, хоча документів і ознак правочинності організатори платної парковки не надають... Дане питання вивчається і подано до розгляду громадським об'єднанням м.Василькова.

Оновлено 05.05.2012

Минуло півтора місяці з дня подій, коли двоє мешканців Василькова принципово відмовилися сплачувати за незрозумілі послуги паркування на території ділянки біля ринку «Западинський» приватній структурі. Нагадаємо, що тоді за допомогою автомобільного відеореєстратора була записана розмова з працівниками фірми, яка наче б то має дозвіл на ведення комерційної діяльності по наданню послуг паркування. В ході суперечки було викликано черговий наряд РВВС та юриста, який представляв інтереси одного з водіїв. Після цього обидва водії написали скарги до Васильківського РВВС та Головного управління захисту прав споживачів.
Станом на сьогодня вже третій тиждень плата за паркування на території прилеглій до ринку «Западинський» не здіймається і приватні транспортні засоби мають можливість безперешкодного проїзду та паркування на зазначенній території.
Це є прикладом того, коли громадянська позиція звичайних мешканців міста вдало протистоїть чиємусь ганебному прагненню легкої наживи.
Ми і на далі, намагатимемось тримати своїх користувачів в курсі подій і закликаємо водіїв, а також суб'єктів будь-яких товарно-грошових відносин не наповнювати кишені надавачам сумнівних послуг.

Оновлено 23.05.2012

Згідно постанови Кабінету Міністрів від 3 грудня 2009 року №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» всі платні паркувальні зони повинні бути оснащені паркометрами (див.фото). У разі відсутності таких пристроїв, будь-хто не має законного права у водія транспортного засобу вимагати плату за паркування. Дане положення набуло чинності з 1 січня 2012 року.
Не давайте пройдиствітам ошукувати себе!

Зі знанням справи та повагою до васильківців, Ridmisto.com.ua!

Для роздумів: Чи правомірна плата за паркування біля ринку «Западинський»?(Оновлено 23.05.2012): 7 комментариев

 1. Вектор 23.03.2012 at 15:14

  Очередная афёра Иващенка! Продал «бизнесмену» право на выбивание денег с водителей, а сам заявление на УВОЛЬНЕНИЕ с должности мера написал! Сколько таких обманутых БИЗНЕС -МЕРОМ ещё пожалеют и простяться с деньгами занесёнными Иващенку за землю,МАФЫ,коммунальное имущество,всевозможные незаконные решения ...

 2. Сергийко 05.05.2012 at 19:51

  Дуже корисно було таке дійство провести і на так званих платних стоянках біля нашого Васильківського базару.За що паркувальники збирають гроші — невідомо:розмітки немає,асфальтове покриття в ямах, відповідальність ні за що не несуть, гроші приймають готівкою і куди та кому здають незрозуміло!!!

  Одне тільки й роблять — допомагають виїхати з місця після оплати «послуги» стоянки

 3. мешканець в/м 11 22.05.2012 at 22:05

  Хто може уточнити,що то за люди, що зайнялися даною так званою підприємницькою діяльністю, документів, якіб надавали таке право ніхто не бачив і вони ніде не вивішені для ознайомлення. Тому населення повинно бути повідомлено та ознайомлене з даними документами, так як користуючись такою послугою, має право на захист по закону України «Про захист прав споживача», а якщо такі підприємці з даним правовим документом не ознайомлені, то повинні його вивчити. Споживач завжди ПРАВИЙ!

 4. Ясененко 24.05.2012 at 12:22

  Какие права???Вы ж в Василькове живете.))

 5. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 18:22

  Да мы живем в нашем городе. И если каждый имеющий честь и совесть будет выкрывать все правонарушения и злоупотребления, то многим «предпринимателям» и властям тяжелее будет скрывать эти нарушения. Тогда и соответствующим службам прийдется привлекать их к выполнению Закона. Закон один для всех и для богатых и для бедных. Деньги не все еще решают. А не пора ли ребята наводить в нашем городе порядок, не разрешать ставить на клумбах, детских площадках МАФы.Срезать деревья. Занятся окультуриванием нашего города. В городе до смешного доходит, что даже нет общественного туалета.Скверы исчезают. «Змієві Вали» и те уходят под застройку.! Общественность просыпайтесь!

 6. Небайдужий 24.05.2012 at 21:44

  Чому ви кажите що тільки зверху збирають гроші? На нижньому ринку також збирають за парковку! Бо бізнес-меру знову потрібно відпочивати...

 7. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 23:44

  Ребята берите пример с Западынского рынка.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.