Для мене незрозуміло...(оновлено 21.11.2019)...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.11.  Ще тиждень тому я публічно озвучив свою позицію щодо надання, як я вважаю, в сумнівний спосіб, дозволу мешканцю Білої Церкви на виготовлення проектної документації на земділянку в центрі міста. Озвучив я свою позицію і міському голові.  Я не думаю, що комусь потрібно додатково інформувати  його з цього приводу.

Наскільки мені відомо, і на завтрашній сесії міськради планується надати цій особі такий же дозвіл на земділянку під гараж.  Знову ж таки в соцмережі оприлюднені документи, які викликають сумнів в їх законності.

Події навколо розгляду цих питань набирають нездорового розголосу і шкодять авторитету міської влади. Повторюю для деяких осіб, що я ще 13.11. публічно звертався до депутатів не голосувати за затвердження проектної документації на ці ділянки. Пропоную і завтра не голосувати за надання дозволу цій особі на виготовлення проектної документації на земділянку під гараж.

На мою думку, було б найкраще, щоб це питання зняли з розгляду взагалі.

Нагадую декому, що мені намає потреби грати в підкилимні ігри, я свою позицію маю змогу завжди заявляти публічно...

3.11.  Чому депутати міської ради проголосували за надання мешканцю Білої Церкви дозволу на виготовлення проектної документації на земділянку в центрі міста для приватного будівництва, мені невідомо. Мені також невідомо, чи має ця людина якісь особливі заслуги перед Васильковом.

Сподіваюсь, що на наступному етапі, а саме при затвердженні проектної документації на цю ділянку депутати будуть діяти в інтересах територіальної громади...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.