Діяльність «Патріота України» чи провокація СБУ ?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Із засобів масової інформації весь Васильків дізнався, що Службою Безпеки України в одному з приміщень комунальної власності виявлено саморобний вибуховий пристрій, який члени місцевої організації «Патріот України» планували підірвати під час святкування 20-ї річниці Незалежності України.

Мешканці міста Василькова нітрохи не здивувалися, почувши цю новину.

Адже члени Васильківського осередку ГО «Патріот України» вже давно прославилися своїм радикалізмом, зокрема відкритими закликами до фізичного знищення Президента та Прем'єр-міністра України, жорстоким побиттям громадських активістів, в т.ч. і пенсіонера Шестакова на особистому прийомі губернатора Київщини, варварським знищенням пам'ятників минулому.

Тому Шестакову обіцяли «завалити» його будинок. Саме завалити, а не підпалити. Очевидно, що завалити будинок можна лише за допомогою вибухівки. Саме тому з великою іронією васильківці сприйняли коментарі керівництва Соціал-Національної Асамблеї та ГО «Патріот України» про, начебто, підкидання співробітниками СБУ вибухівки до їхнього офісу у Василькові. Адже проведення резонансного терористичного акту повністю відповідає гаслу, яке неодноразово проголошував один з їхніх керівників І. Мосійчук: « Провокація — репресії — революція!».

Діяльність «Патріота України» чи провокація СБУ ?.: 1 комментарий

  1. Сергеич 26.08.2011 at 11:45

    «Дивись бо твій будинок може случайно впасти» говорив Шесткову як раз Іващенко а не Мосійчук,друге діло те що Іващенко і є голова цьой шайки біда нашого міста,ніким необраний мер-бандюк з своєю шайкою яка прикриваїться «ПУ» постійно витворяли кримінальні дії на протязі всьої минулої каденції та теперішньої Іващенка,різниця лиш в тому що після минулих виборів ця банда обнагліла та втратила контрольнад собою од безкарності настільки що васильківці були просто в шоці від того що почало творитися в місті.Але довго так тривати немогло.Надіїмося що Васильків поверне собі славу промислового затишного містечка,що інвестори перестануть боятися вкладати в місто кошти та розвивати місто,а васильківцям почне житися як і раніше мирно ,спокійно та в добробуті.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.