«Дибіли»?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

24 червня депутат Васильківської міської ради Микола Неділько поширив наступну інформацію: «З групою депутатів Васильківськоі міської ради в складі Олександра Слончака, Сергія Сергієнка, керівника Васильківськоі міської організації Народного Руху України Андрія Шевченка виїхали за заявою місцевих мешканців на вулицю Тракторна, 97, що в місті Василькові, де відбувалася вирубка лісу з метою «зачищення» земельноі ділянки орієнтовною площею 1 га під забудову. Приїхавши на місце події — «лісорубів» на місці події не застали — чомусь хутко зникли. Місцеві мешканці пояснили, що вирубка лісу відбувається періодично вже протягом року — місцева влада не реагує, в тому числі і міський голова Володимир Сабадаш. На моє переконання, вирубка лісу як екологічно-стратегічного місцевого об’єкту для міста Васильків, що під Києвом, — результат «земельного деребану», який розвели у Васильківській міській раді міський голова Володимир Сабадаш, секретар ради Оксана Перінська і депутатський корпус. Викликали поліцію. Але з часом відзвонився і власник ділянки — повідомив, що має всі дозвільні документи — будемо перевіряти...»

На наступний день у відповідь на публікацію М.Неділька з"явився коментар Андрія Калініченка наступного змісту: «По Тракторній, 97 ділянки, вкриті лісовою рослинністю виділялися орієнтовно в 2008 році і скоріш за все вже по 10 раз перепродані. Тому за результат даного „земельного дерибану“ відповідальних осіб доведеться шукати в рядах тих, хто „працював“ на „благо“ громади десять років тому. Впевнений, що декому з приїхавших депутатів міської ради дуже добре відомо, хто тоді розвів той дерибан. Перінської і Сабадаша, наскільки мені відомо, в раді тоді взагалі не було. Виникає питання: навіщо маніпулювати свідомістю громадян, видаючи бажане за дійсне? Якщо Вам не відомо, в чому є сумніви, хто дерибанив той ліс, то спочатку розберіться, а потім пишіть в соцмережах хто дерибанщики. І можливо тоді, коли буде об'єктивність в Ваших повідомленнях, а не перекручування фактів з маніпуляціями та брехнею, Вашу платформу „антикорупційну“ люди почнуть сприймати всерйоз

P.s. Так може, перш ніж, називати когось «дибілами» слід самому поглянути на себе в дзеркало...

«Дибіли»?.: 2 комментария

  1. Андрій Калініченко 28.06.2018 at 16:11

    Всім привіт! Цікаву тему підняли представники «антикорупційної» платформи. Думав вчора в фейсбуці на форумі вільних людей почитати публікацію Колі Неділька на предмет з'ясування їх організацією, хто ж все-таки розвів у лісі дерибан і з прикрістю виявив, що публікація зникла, тобто була видалена, так-так, саме видалена, як і я був видалений ображеним Миколою Недільком після розміщення свого коменту з кола його друзів. Ну що ж тут можна сказати, мабуть важко таким порядним і чесним людям вести цивілізований діалог в конструктивному руслі. Я не захищаю чинну владу, до них у багатьох васильківців теж є питання, але такий формат роботи людей, які називають себе борцями з корупцією, неприпустимий, скільки б вишиванок вони на себе не начепили, і скільки б гасел не вигукнули (чит. Демагогия — набор ораторских и полемических приёмов и средств, позволяющих ввести аудиторию в заблуждение и склонить её на свою сторону, с помощью ложных теоретических рассуждений, основанных на логических ошибках (софизмах). Чаще всего применяется для достижения политических целей, в рекламе и пропаганде.)

    Коментувати теми на поцупленому у покійного Гаврилюка сайті shitimech.com.ua як виявилось теж може тільки вузьке коло осіб, заряжених правильними, з точки зору нинішніх адміністраторів сайту, месседжами. Тому, можна зробити відповідні висновки про цю купку бутафорних опозиціонерів та їх не менш бутафорну платформу, орієнтовану на невибагливого споживача-невігласа. Таке складається враження, що ця публіка бачить васильківців повними ідіотами та дибілами, мабуть «брєвно в собствєнном глазу» заважає і очам і розуму.

  2. Гусь 11.07.2018 at 14:55

    У них ще є сайт Нова Київщина, його тухлий з Мазепою адмініструє. Тухлий там написав, що Коля в якомусь рейтингу третє місце занявь Ніхто не в курсі?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.