Десять двісті крапка тисяч...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Депутат Сергій Сергієнко на останній сесії міської ради вніс пропозицію — передбачити у міському бюджеті 2018 року «десять двісті крапка тисяч гривень» для вирішення депутатами проблем закріплених округів. Звідки взялася така цифра невідомо. Очевидно Сергій не став «заморачуватись» складними розрахунками, є сумніви, що вони йому під силу. Просто по 300 000 на депутатську душу і буде в сумі " десять двісті крапка тисяч гривень...

 

Десять двісті крапка тисяч...: 12 комментариев

 1. Патріот 04.12.2017 at 00:11

  Мабуть в школу не ходив тому так рахує. Для Сєрожи це не основне, головне що доляри знає де брати, по людським карманам шарить коли землю обіцяє. Плакали бюджетні кошти, які розподілять між такими депутатами ...

 2. admin 04.12.2017 at 09:26

  Патріоту — як написали, так і прочитав...

 3. Антивирус 04.12.2017 at 12:10

  Мдя......Разные времена были в депутатской жизни Васюлькуева, но что бы на трибуну «под шафэ» вылезать , — не припомню такого...Люди-громадяне! городская Рада ж не цирк... что же вы все время в нее клоунов выбираете?

 4. Думка 04.12.2017 at 19:06

  Так, були на сесії і чули озвучене даним депутатом БЮТу. Складається враження що деякі депутати місцевої партії підбиралися по критеріям знань Сан Санича. Закони та Постанови КМУ не читають та не знають, а Сергієнко С. здивував всіх присутніх — не знав як звучити необхідні суми для вирішення депутатми проблем закріплених виборчих дільниць. Знову почнуть роздавати кошти на так звану мат.допомогу малозабезпеченному населенню та сім"ям які опинилися у скрутному матеріальному становищі на своїх підставних, для котиків і т.і. як це робила депутат Мурашко, Сан Санич — на ремонт сантехніки, про це писали дописувачі в темах. Люди сказали що знаючи нецільове використання коштів та зловживання ними в своїх цілях деякими депутатами БЮТ, не виключають можливість в майбутньому підкуп виборців. З такими депутатами місто не процвітатиме а занепадатиме. Треба відмовитись від таких представників народу і не голосувати за них.

  Всіх місцевих горе-депутатів які замішані в місцевих скандалах, необхідно висвітлювати у всіх ЗМІ, щоб народ знав — НЕ ГОЛОСУЙ!!!

 5. Вера в розовых очках 05.12.2017 at 00:32

  И смех., и грех... И вы подумайте, васильковчане, кто руководит городом, кто принимает важные решения для обеспечения нормальной жизнедеятельности города! Эти депутаты что, по наивысшему рейтингу дибильности в раду выбирались? Один клоун краше другого...

 6. Мешканець гуртожитку 05.12.2017 at 11:27

  Даремно ви так висловлюєтесь стосовно цього представника місцевої «еліти», бо рахувати він точно вміє, особливо коли справа стосується його власної кишені. Якщо мені не зраджує пам'ять, то саме цей матєматік розпочав свою депутатську діяльність зі спроб заволодіння лісу по вул. Бурки

 7. Олександр 05.12.2017 at 13:34

  Цей матєматік певно пятий клас прогуляв, а підручника зкурив. А щодо вулиці Бурки мешканець правий, діяльність саме так і розпочав, під чітким керівництвом свого наставника і старшого друга Шульца, який загріб пів міста.

 8. Думка 05.12.2017 at 21:41

  Дані депутатики обгадили місцеву БЮТ, начхавши на партійну дисципліну. Їм обласне керівництво потурає, адже бабосики на партійну діяльність хто буде виділяти? От і вигадали вони схеми як обібрати малозабезпечених в місті, а допомогу роздати котикам, відремонтувати сантехнику, однопартійцям — путівочки оплатити, та не забути про допомогу своїм «бідним» родичам за рахунок місцевого бюджету та прихватизувати на підставних осіб земельні ділянки. Їм за бізнесовими СХЕМАМИ треба встигнути нахапати, а місто для них — кошик для збагачення. Мало хто з місцевих за них голосував, скоріш за все наймані працівники їх магазинів, ресторанів та ін., частина яких працює без офіційного оформлення. Нажаль, ніхто це не перевіряє.

  Місцева БЮТ перетворилася на розрасдник ШАХРАЇВ! А за шахраїв не голосують!

 9. Петрович 06.12.2017 at 09:22

  У Сергієнка не вийшло заробити на землі, одразу перейшов «працювати» у бюджетну комісію, і тепер дерибанить гроші міста, тільки не на округ а в кишеню

 10. Труфальдіно 11.12.2017 at 18:58

  У Сергієнка є досить обізнаний та підготовлений консультант — це людина, яка називає себе адвокатом та неодноразово була помічена у скандальних судових процесах, депутат міської ради Микола Неділько.

  Цей пан присосався до Сергія, знаючи, що в нього є гроші та розповідає всім, зо вони разом опікуються дитячим боксом. Це називається приблизно так: мы пахали, я и трактор)

  До речі, у світі останніх подій, компетентним органам слід більш прискіпливо придивитися до діяльності Неділька. Як стало відомо, права рука Саакашвілі Донгадзе систематично спілкувався з помічниками Курченка та отримував від них гроші на антиконституційну та антиукраїнську діяльність. І це факти!

  Проаналізувавши діяльність депутата Неділька, можно зробити висновки, що більшість його виступів на сесіях міської ради несуть якщо не антиукраїнський , то анти конструктивний характер та сприяють дестабілізації ситуації в місті. Потрібно розібратись!

 11. Гриша 11.12.2017 at 22:52

  ПІДТРИМУЮ!

 12. Олександр 15.12.2017 at 22:40

  Безнадега ТОЧКА РУ...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.