Депутатський конфлікт...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Пропонуємо Т.Омельченко або членам комісії, яку вона очолює, висловити свою думку щодо ситуації, яка склалася на останньому засіданні комісії при заслуховуванні Л.Бурсової...

Депутатський конфлікт...: 32 комментария

 1. Думка 20.11.2017 at 19:21

  За роки очолювання Л.П.Бурсової УСЗН м.Василькова, вона зарекомендувала себе серед населення тільки з НАЙКРАЩОЇ СТОРОНИ. Вона є депутатом та ЛЮДИНОЮ з великої ЛІТЕРИ!!! Завдяки її професійним діям багато васильківців відчули що вона працює на благо міста та людей. Таких депутатів побільше б у міській раді!!! Багато людей міста знає Людмилу Петрівну як добру, чуйну людину яка з повагою ставиться до людей, надає професійно консультації та допомогає у скуртних становищах. Людмило Петрівно, зичимо Вам багато, багато приємних хливин у спілкуванні з людьми, щоб робота ваша була на користь васильківцям і щастя вашій родині! Ми Вас поважаємо за Вашу турботу та професіоналізм!

 2. Гриша 20.11.2017 at 23:40

  А Омельченко Т. нехай розкаже про свої досягнення за часів Іващенка С.Ґ. Як розбагатіла за рахунок ......................... Якщо розібратися по закону то за нею не одна кримінальна справа плаче. Думаю що перед виборами спливе вся її "плідна " робота.

 3. Іван 21.11.2017 at 08:24

  Пан боровик навіщо ви оце так піарете брехуху бурсову??? У вас і так ваш сайт ніхто не читає, і якщо ви будете продовжувати в тому же дусі то крім вас. Ніхто його читати не буде, задумайтесь!!! Бурсова ...... і нема чого іі піарити!!! Вигнали з комісіі і правильно зробили! Гутрожиток кристал розікрала бурсова!!!! Що ви тут боровик іі розхвалюєте??? За що? ніякоі роботи не робить бурсова, крім як не ураде собі в карман!! Бурсову треба гнать і з депутатів і з управління праці!!!!!

 4. admin 21.11.2017 at 09:39

  Івану — ми дуже раді, що ви читаєте наш сайт.

  Своїм дописом ви пропіарили Бурсову набагато більше, ніж ми. До речі, тут у нас жодного нашого слова про Бурсову немає. А те, що видно з відео, так там Бурсова виглядає значно краще за Танюшу. Камера ж не бреше!..

  І невеличка порада. Дивіться статистику сайту у правій колонці внизу...

 5. Правда 21.11.2017 at 17:37

  Мене цікавить наступне: всі чомусь проти бурсової, можливо колеги вважають що бурсова некомпетентний депутат, раз її виключили з комісї, винно з камери ,що бурсова перевищує свої повноваження коли видає довідки на надання соц.допомоги,жителям не свого округу. Тобто бурсова займається всім чим завгодно,але не тим чим потрітно! Я мешкаю на її окрузі,вона взагалі нічого не робить,люди навіть в обличчя її не знають як депутата. Бурсова не цікавиться проблемами жителів округа, мешканці несуть негативні відгуки про бурсову, тому прошу від себе і жителів переглянути компетентність бурсової як депутата! Якщо бурсова не займається тіми проблемами якими потрібно, то тоеба її відсторонити, і переобрати депутата!

 6. Виборець 21.11.2017 at 19:11

  Ти не ПРАВДА ти БРЕХЛО. Бурсову так не знають виборці, що вже вдруге обрали її депутатом на нашому окрузі, а те що вона каже правду в вічі різним...то кому це сподобається??? Слава Богу що серед нас є такі як Бурсова, яка не ховаючись під стіл від громадських мародерів, розказує людям правду про них : хто і скільки вкрав в громади, хто і як використовує своє депутатське сідало для особистого збагачення., хто і як декларує своє майно «чесно» зароблене за своє життя. А її авторитет росте серед простих людей і те що про неї говорять депутати-ворюги нам простим людям байдуже. Подивилися з сім'єю сюжет про депутатський конфлікт та ще раз впевнилися що серед депутатів є одиниці, які мають повагу від простих людей.

 7. Світлана 21.11.2017 at 19:29

  Василь Михайлович дуже здивована Вашою некоректною поведінкою до свого колеги Людмили Петрівни. Давно знаю її, але голосувала за Вас бо лікують у вас. Мені здається , що Ви забули свій вік та скільки посад Ви займаєте один, а в Вашому віці це великі теж навантаження. Ходять чутки по місту що молоді фахівці звільняються з роботи за упереджене ставлення Вас як керівника. Так що не все, що кажуть то є правдою. А факти потрібно перевіряти, я Вам раджу, як Ваш пацієнт.

 8. Вибір 21.11.2017 at 21:15

  Виборець, а ви знаєте що депутат бурсова має половину 5 поверху в гуртожитку « кристал» за які це їй заслуги перед містом дали???? За чесніть і за яку порядочність??? Про що ви говорите? Всі колеги- депутати негативно відносяться до бурсовой, це просто так???? Можливо колеги знають про її злочинні дії!) тому так до неї і відносяться?) Бурсова незаконим чином привласнила собі приватний будинок ,але оформила не на себе, а на підставних осіб... яка порядочність? Гнать цю Бурсову потрібно негайно!

 9. Гриша 21.11.2017 at 22:37

  Шашулик всіх своїх Членів переформував під себе. Кожен хоче бути царьком над кимось.

 10. Гриша 21.11.2017 at 22:48

  Склалося враження що всі члени Бюту захворіли вітрянкою. У самих на носі та лобі рубці від вітрянки, а вони повчають інших як лікуватися від болячки. От посміховисько, слухати гидко, одне відео показало істині фейси наших депутатів!!!

 11. мешканка гуртожитку 22.11.2017 at 11:36

  В свій час Бурсова пішла проти бажання покійного Гордієнка С. продати наш гуртожиток мін.оборони, взявши задаток один міліонів гривень на перебудову в житловий будинок. Люди були в розпачі та мали б опинитися на вулиці якби не Бурсова. Вона організувала нас і ми вирушили на пошуки справедливості :ночувалиі під стінами ВР, пікетували міністерство оборони, брали його штурмом поки вони не відмовилися від нашого гуртожитку, а коли нас підтримала ОДА в особі пана Жовтяка,дай Бог йому здоров'я, розпочалися довготривалу суди з Гордієнком, земля йому пухом. Сім років ходьба по судам та покабінетам високопосадових, втрата здоров'я та часу за право жити нам та нашим дітям в нашому гуртожитку бо іншого житла не маємо. За всі ці роки Бурсова була лідером і організатором в нас. Оце вам відповідь на ваші дибільні запитання.А якщо ви знаєте про злочинні діяння Бурсової то напишіть про них в правоохоронні органи та отримайте докази цього, а ви бризжете слюною від злості і заздрості, що не можете цю людину поставити на коліна, як в свій час не зміг зробити покійний Гордієнко. Читаючи ваші коментарі таке враження що ви боїтеся Бурсову чомусь???

 12. Петро 22.11.2017 at 15:45

  Мешканець, підпишіться хто ви??? Чому ховаєтесь під ніком, ото бурсова не дарма там і бігала, має у власності півповерху в гуртожитку, а не комусь, в першу чергу соьі на користь!!! Бурсова злодійка яку звідусіль женуть і не просто так! То в управлінні праці не хоче робити документи мешканцям, бурсову треба звільнити з посади, ось жителі збируться і прийдуть на сессію, ми розкажиму шо це за діячка...

 13. Думка 22.11.2017 at 16:20

  Прочитавши висловлювання деяких дописувачів дивуєшся скільки яду та бруду викидується на Людмилу Петрівну? Навіть за всіх «колег депутатів» нав"язують свою думку... Чим більше чорного піару — це говорить про те, що Л.Бурсова багато добрих справ робить для міста та простих людей!

  Для деяких депутатів — те що прості люди довіряють найбільше Людмилі Петрівні, тому і йдуть до неї за порадою, звертаються за допомогою, за довідками, говорить про те що депутат працює для людей свого міста!!! Дитячу площадку для діточок гуртожитку допомогла відстояти. У минулий час боролася за гуртожиток. Багато добрих її справ пам"ятають люди. І на наступних виборах більшість виборців проголосує за Людмилу Петрівну! Виборці, які проживають не вокрузі Людмили Петрівни, можуть підтвердити, що на прохання громадських та ветеранських організацій на їх запрошення для отримання інформації щодо змін в законодавстві, оформленні субсидій, забезпеченні малозабезпечених, пільговиків і т.д. Людмила Петрівна надає професійно компетентну інформацію. Людмила Петрівна порядна людина, говорить честно і відкрито на відміну тих, хто перешіптується та виливає бруд, бо у самих «рильце» в «пушку»...

  Тому, як би декому не хотілося очорнити депутата Л.Бурсову — це виглядає СМІШНО ТА НЕДАЛЬНОВИДНО!!! Пересічні громадяни міста з повагою ставляться до цього депутата за її добрі справи!!!

 14. ветеран військової служби 22.11.2017 at 19:12

  Перечитав всі коментарі, часто буваю на сесіях міської ради та зробив висновок для тих, хто пише явно абсурдні речі: це ж надо так боятись Бурсову Л., яка депутат вдруге та перемогла на своєму окрузі на відміну від Омельченко Тетяни, Слончака Олександра та Коваленка Юри, Крім них та ще Мурашки Наталії ніхто з депутатів такого бруду та брехні не напише. Кожен хто краде та зловживає завжди підозрює в цьому і порядну людину. Так і Омельченко, по якій відкрите кримінальне провадження за підробку, підозрює і інших порядних людей в можливості зловживань та не маючи по цьому ніяких доказів. Будуть докази — пишіть, але ж не смішіть людей всякими можливими зловживаннями. А як пишите про когось, згадуйте і себе: скільки земельки комунальної накрали по парках та лісах, яку нерухомість до рук прибрали, скільки палаток наставили. Та про свої декларації не забудьте я їх всі перечитав. а тоді себе з Бурсовою порівнюйте. Правда ж, Нередько. Ти ж погодишся з думкою твого друга.

 15. АННА 23.11.2017 at 00:38

  Друзья посоветовали посмотреть Ваше видео и прокомментировать. Я среди всех героев этого конфликта, знаю лишь одну «героиню». Так как уже поздний час и я ,приехав с Киева с работы, немного устала, а читатели требуют только факты, напишу коментарии завтра, вечером после работы. Будут только факты.

 16. Кет 23.11.2017 at 17:55

  Ахаха, віськовий комісар)))) бурсова Л П пише під різними ніками,навіщо ви пишите коментарі під чужими ніками, буроса — корупціонерка підпишіться, тай все стане ясно...

  де ви взяли пів поверху в гуртожинку??? За які заслуги перед містом бурсачиха брехлива????

 17. Правдист 23.11.2017 at 19:43

  Возможно, Бурсова действительно серьезно досаждает некоторым недобросовестным гражданам и мешает деребанить «все, что не украдено до нас». Шульц Александрович хотел найти в общежитиях нефтяную скважину, но — не получилось. Там только гнилые трубы и дырявая крыша. Прокол... Никто не задаёт вопросы о том, откуда у вождя БЮТа с десяток магазинов и кафе. Как «набувалося» имущество? А другие буржуины? Как они сколотили капитал? Ну, скажем, это «дела давно минувших дней». Но им мало! Кому-то не хватило земли, кому-то ком.собственности, но, думаю, у всех у них явно не достает совести и других моральных качеств. Поэтому, винвна Бурсова, она, не стесняясь и не боясь, говорит правду.

 18. Експроприатор 23.11.2017 at 20:21

  Проблема в том, что хапуги не могут сами остановиться, это болезнь сродни зависимости от игровых автоматов. Азарт, желание разбогатеть за счёт обеднения своих ближних, паразитизм на теле социума. Раньше с такими не церемонились и называли просто — враги народа. Судьба большинства из них печальна: кого в ссылку, кого к стенке...

 19. АННА 23.11.2017 at 22:56

  Согласна а Експроприатором, но, увы эти враги народа не в тюрьме а продолжают ввоседать в кресле депутата и пытаются еще кого-то учить как жить. Я хочу поведать историю моей семьи, которая чуть не пострадала от такого депутата в 2012 году и вспоминает эту особь как амаральную падшую личность. Она по трупам (в прямом смысле) шла к обогащению и не брезгуя даже тем, что цигане пытались нашу семью с малолетним ребенком выбросить на улицу. Она и тогда была такая же уверенная и наглая как сейчас на вашем видео, только перекратилась с блондинки в брюнетку. А еще у нее была помощник тоже блондинка Старча С.А. .Эта сладкая парочка создали фирму по недвижимости и вербовке пьющих и неадекватных одиноких и несовсем одиноких граждан, у которых есть недвижимость, выдерживали у них информацию и внаглую ФАБРИКОВАЛИ справки , документы, ходатайства, расписки, подкупали органы Опеки и продавали недвижимость циганам. А если кто-то сопротивлялся делали свои черные дела через суд. Такое решение суда получила и наша семья. Нас выписали с нашей квартиры с малолетним ребенком по фальшивыми справками, выданным депутатом Омельченко(брезгую даже писать ее имя,которое ей дали родители, но родители за детей не в ответе), а истцом в суде была ее помощница Старча С.А...Чем закончилась наша история??поведую завтра, так как уже поздно.

 20. Світлана 24.11.2017 at 23:39

  З нетерпінням чекаємо продовження Вашої сповіді.

 21. Олександр 24.11.2017 at 23:59

  Анна, дуже цікава інформація, розкажіть свою історію. Місто має знати своїх хєроїв.

 22. молния 25.11.2017 at 12:34

  олександре, раджу за цікавою інфою звернутись до прокуратури і суду, там нададуть відповідь по квартирним аферістам та особам, зловживаючим депутатським мандатом. Думаю моя інфа вичерпна. Або ж до головних героїв — аферистів звернись у них теж ці факти є.

 23. Валентин 25.11.2017 at 14:52

  Добтий день. Вчора по своїм справам попав на сессію, як раз виступала якась жіночька,( можна на відео подивитись момент як я зайшов, це для тих хто буде до мого коменту відноситись з недовірою) слухав як вона росповідала про Омельченко Тетяну, як громадянка Омельченко (незаконно) в лапках виписала дитину, підробила документи, і.т.д. Я згадав історію багаторічной давності, в якій я приймав участь. Прийшов додому і прочитав сповідь Анни, і зрозумів що це про мене, а саме про циган яких Анна згадує в своїй сповіді, то ті цигани це Я. І історія ця про мене. І для Анни і вмвєї громади міста я розповім цю історію про яку Анна згадувала вище.Так от. Моє ім'я Валентин, фамілія моя Школьний, можете мене знайти в Западинці мене тут всі знають. Багато років тому, а приблизно 5-7, зустрів я свого знайомого Чорнія Павла, нажаль вже покійного і здивувався, переді мною стояла людина, в народі на таких кажуть бомж. Знав його років 20, тоді у 1995—1997 був успішною людиною, займався пам'ятниками, була своя Волга, був одружений на громадянці Світлані, мамі, нашої вищесказаної Анни. Я в нього запитав, Паша що з тобою, як так, до чого ти докотився. Де ти зараз живеш. Знав що у нього була квартира на Автопарці.Слово за слово, він мені розповів як все сталося. Як я вище згадував, Паша був одружений на гр.Світлані, мамі (нашої Анни) вони проживали на Автопарці в своїй квартирі. Почались сімейні сварки і вони вирішили розійтись. Квартиру вони поділили порівну. У Паши було рішеня на ½ квартири. Він мав повне право проживать в своїй половині квартири. Але його туди багато років ніхто невпускав. Так він і залишився бездомним. А місце в тій квартирі зайняла Анна, мама Світлана переїхала жить в Городок до своєї мама, а доцю Анну залишили господарювати на Автопарці. Анна свого отчима вигнала якому повинна була віддячувати, який їй дав змогу вивчитися. Я особисто не одгоразово приходив с Пашой на його квартиру, але ніколи ніхто так не відкрив, із-за двері посилали Пашу на 3 веселі букви. Анна зробила хід коньом, як кажуть в народі. Щоб Паша вже відцепився назавжди, Анна ПРИПИСАЛА в Пашину частку квартири, без його згоди, НЕЗАКОННО свою неповнолітню дитину. Зазначу не в свою частину квартири, а в Пашину. Це я все вияснив, коли почав Паші допомагать вернуть його частку. Це тіпа я той ЦИГАН про якого писала Анна. Вона навіть не знала хто це, бо скільки ми з Павлом не приходили на квартиру Анна ніразу не відкрила двері, ми балакали завжди через двері. Я звернувся до Омельченко Тетяни, розповів, що цю людину(Пашу) просто кинули, і ми почали займатися по цій справі. Щоб нам допомогти Паші заволодіти його часткою, було потрібно виписати неповнолітню дитину Анни що було зроблено РІШЕННЯМ СУДУ. Далі в справу втрутився Анни дядя, рідний брат Анни мами Світлани, який проживає в Києві, колишній співробітник міліції, чи СБУ вже не пам'ятаю,почались погрози і.т.д. Ця справа йшла довго і ми ії виграли, зовсім недавно. Дядя Анни сплатив гроші за Пашину часку. Так що Анна, розкажіть краще як ви приписали неповнолітню дитину в чужу частку квартири, зробили людину бездомною і заволоділи його житлом, і я Вам, той самий циган розповім, як виписали вашу дитину. Ви просто думали що за Пашу ніколи, ніхто не заступиться, бо він бомж. В народі кажуть так:- ,,Катюзі по заслусі". У ВАШОМУ ГОРІ ВИННІ ВИ САМІ , а не Омельченко Тетяна.

 24. Думка 25.11.2017 at 17:29

  О.Ляшку треба очищати свої ряди від депутатів які зап'ятнали честь буди представником народа у раді!

 25. Світлана 25.11.2017 at 22:45

  З усього прочитаного я зрозуміла, що наші депутати плідно співпрацюють з циганами з Западинки, які відслідковують бідних алкашів, що ще не все пропили у своїх дітей та родичів, та безкоштовно допомагають їм ходити по судах та відсуджувати квартири а потім негайно померають від радості та вдячності...таким як Валентин -циган та депутату Омельченко. Ви самі підтвердили що родичі Анни сплатили вам гроші, щоб їх не виселили з квартири. Негідник і ви і ваша Омельченко . Який жах , що поруч живуть такі негідники, які можуть щохвилини влізти в кожну сім'ю, використати хвору людину та відібрати в сім'ї майно. Господь покарає вас за такі справи. Вам потрібно йти до церкви та замолювати свої гріхи, щоб діти та внуки ваші не страждали від такого гріха, а ви пишете про такі страшні речі та підтверджуєте свій та Омельченко злочин.

 26. Валентин 26.11.2017 at 20:30

  По перше. Я не циган, давайте зустрінемся, але я знаю що ніхто з Вас незахоче зустрічаться бо Ви тільки балакаєте тут. А гроші Паші сплатили родичі Анни за Пашину частку квартири, і це не Анну з квартири виганяли, а Анна майже 10 років не пускала Пашв в Пашину частку квартири. Навіщо ці балачки, давайте зустрінемся де скажите, ВСІІМ хто хоче по цій справі знати інформацію я надам. ЧЕКАЮ. СВІТЛАНА ДЕ ВИ. ПОВЕДІТЬ МЕНЕ ДО ЦЕРКВИ, Я ПОКАЮСЬ

 27. Валентин 26.11.2017 at 21:14

  Я готой зустрітись з кожним, хто хоче почути відповіді по цій справі. Тоді побачите який я циган. Ви Світлана пагано читаєте, якраз вашу Анну з квартири ніхто не виганяв, це Анна майже 10 років не впускала Пашу в своє помешкання, на яке Паша мав повне право. Я ще раз кажу, я готовий зустрітися з кожним хто по цій справі хоче знати інформацію.І гроші родичі Анни сплатили Паші за Пашину ж частку. Але я знаю що ви Світлана не захочете зустрічатись, бо ви тут для того щоб людей обливати багнюкою. І

 28. Гриша 26.11.2017 at 21:42

  Тю, яка різниця хто кого не пускав? Я так зрозумів, що хтось з двох сторін використав брехливі довідки видані депутатом Омельченко від радикалів, підробили ще якісь документи та використали суд , ввівши в оману суддю. Як результат позивач помер, а відповідач живий. Висновок — хто підробляв — СКОТИНЯКУ НА ГІЛЛЯКУ на гілляку.

 29. Валентин 26.11.2017 at 23:34

  Невже нема різниці коли людина прийшла додому, а її не пускають, майже 10 років не пускали. Викреслили із життя. Невже нема різниці. Потім щоб ця людина нічого не змогла зробити з своєю часкою квартирив, туди приписали без згоди господара неповнолітню дитину. Питання??? Як Анна приписала свою дитину без згоди господара??? Хто допоміг??? Отого НА ГІЛЯКУ. ЗГОДЕН

 30. адвокат 27.11.2017 at 09:57

  Валентин є свідки, що кошти сім'я цієї Ані сплатила не Паші а вам і пішли вони не на лікування вашого так званого друга , а вам в карман. Так що не держіть всіх за дурнів та не брешіть людям. Саме після вашого договорняка та вашої зради, Паша знову запив та помер. Є розписка, що саме ви забрали гроші та не віддали йому. Ідіть в церкву, та подруг своїх Свєту та Таню беріть. А ще хочу вам порадити, не будіть лиха поки воно тихе., бо є люди які більше про вас знають та розкажуть всю вашу біографію та ваших подруг по шахрайству.

 31. Глеб 27.11.2017 at 12:19

  Привіт, яка брехня, пишуть всякий бруд, бо вони в ньому живуть, зжили зі світу отчима, вигнали з дому. В цій історії багато свідків, і довідка видавалася при свідках,і від 2 депутатів, і правда на боці людини, в якого рідня забрала квартиру, вигнали з дому , бо всі суди всіх інстанцій(а їх було багато) позивачі, що відхапали Пашину квартиру, програли, так що крім брехні нічого сказати і не можуть.

  А Валентин- людина порядна і завжди робить добро людям!

 32. Валентин 27.11.2017 at 14:42

  По перше. Паша ніколи не лікувався, я про це ніде не говорив що гроші пішли на лікування Паші. Ні для кого не секрет що Паша все время пив. Він прохи був зупинився, коли жив у мене і був приписаний у мене майже рік. Ви говорите не правду бо ніякої розписки що я отримував гроші від Пашених родичів у Вас нема. Якщо є, то сфотографуйте і виложіть, хай люди побачать. Нічого у Вас немає,ви всі суди програли. ВСІ які були. Що стосується смерті Паші. Справу ми почали у 2012 році, закінчилася справа, коли родичь Світлани і Анни сплатив гроші за Пашину частку у 2016. А Паша помер в літку 2017році. І тут у Вас нічого не сходиться, а бісетесь Ви із-за того що родичь Світланиі Анни, Ваших подруг( адвокат) колишній СБушнік кинув і їх. Ми далеко зайшли. Ви підняли питання що Омельченко виписала неповнолітню дитину. Я питаю у Вас в третій, чи вже четвертий раз. ЯК ВИ БЕЗ ЗГОДИ ВЛАСНИКА, ВИПИСАЛИ ВЛАСНИКА, І ПРИПИСАЛИ ТУДИ НЕПОВНОЛІТНЮ ДИТИНУ, ЗРОБИВШИ ТАКИМ ЧИНОМ ПАШУ БОМЖЕМ.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.