Депутати у Василькові дерибанили міський парк! Люди відстоюють свої права!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В заголовку на відео свідома (чи не свідома помилка) — не дерибанять, а дерибанили у 2006 — 2012 р.р...

Депутати у Василькові дерибанили міський парк! Люди відстоюють свої права!: 12 комментариев

 1. Володимир 04.07.2017 at 13:39

  Маніпулятивне відео. Голос жінки на відео розказує що з генплана міста в 2016 році зник парк, хоча насправді під час громадських слухань стосовно затвердження генплану ряд громадських організацій міста шляхом подання через громадську раду пропозицій по внесенню змін до вже розробленого генплану якраз то і внесли однією з пропозицій показати паркову зону біля р. Стугна парковою зоною, що і було зроблено. Якщо не вірите, то сходіть в відділ архітектури та переконайтесь, порівнявши генплан до внесення змін та після внесення. А пану Саакашвілі рекомендую краще підбирати кадри для виготовлення пропагандистських роликів, оскільки пропагувати неправду, яка легко спливе на поверхню — це діло, яке буде шкодити рейтингу такій поважній політсилі та її лідеру. Не треба тримати людей за дурнів, часи змінилися. Дешеві побрехеньки не пройдуть!

 2. Коля С. 04.07.2017 at 16:13

  Яке відношення мають ці депутати до дерибану часів Іващенка-Мосійчука?

 3. Іван 04.07.2017 at 23:13

  Запитайте у головного земельного рішали- комбінатора Сашулика, який і за часів Іващенка дерибанив, і зараз продовжує невпинно обкрадати васильківську громаду. Сашко, коли ти вже наісися?

 4. Сашко 06.07.2017 at 16:20

  Рух нових аферистів, а не нових сил! Ви подивіться кого туди понабирали, одних «почесних» громадян, не вистачає там тільки сашулика, іващенка, та крикунова, щоб була картина маслом. Схоже у Саакашвілі геть кепські справи з командою раз набирають проворовавшеєся шо попало. Звідси висновок — нам готують чергового клоуна накшталт дірявого олєжки з вилами, в команду якого буде набиратись відбірний криміналітет, шахраї, аферисти та політичні повії, що спеціалізуються на пограбуванні простих українців. Так що Саакашвілі — це оновлена версія «бойового» п...дараса-рейдера Олєжки. А що ж ви хотіли Ляшко вже навіть селюкам нецікавий, а мішико можливо й вистрелить. Тому мабуть кому є що втрачати по закону відразу і побігли в команду, щоб стати своїми, адже своїх чіпати не будуть. Правильно, Коля?

 5. Думка 06.07.2017 at 16:53

  А що Слончак вже перебіг до Саакашвілі, це для того щоб ділянки на Народовольців не забрали. Ну і дають джазу бютівці! О........ ! То не було бажаючих, а тепер мабуть сильного конкурента унюхали в особі Саакашвілі. Добре хоть Ляшка не приєднують, у якого завжди свій стійкий лекторат і саме головне він завжди має голоси. Да старий Саша важкувато тобі , не знаєш до кого тулитись. Осталось ще БПП. може покаїшся в гріхах.

 6. Іван 06.07.2017 at 22:00

  Кажуть що Слончак намагався купити партію Саакашвілі що би призначити свого голову міського осередку, адже розуміє, що очільником БюТу вже не пройде! Люди підуть за Бруквою Суши весла Шульце)

 7. кавалер 10.07.2017 at 10:37

  Слончак і Саакашвілі ,що більше не має про що писати , вигадайте нові звинувачення або сфабрикуйте щось , скучно стає

 8. Друг 12.07.2017 at 07:08

  Звинувачення вигадувати не треба, Слончак стільки всього «понавигадував», що довго розбирати треба! Махінатор- комбінатор

 9. валя 12.07.2017 at 13:19

  Що вам той Слончак наче кістка у горлі, його дочка купала ділянку на народовольців а ви його злочинцем обзиваєте , навіть у прокуратурі не захотіли братися за цю справу бо це ніякий не парк , болто по генплану. Там просто люди теж хотіли землю собі, а їм отказали ,от вони і протестують , а Бруква давно хотіла стати головою васильківського бюту , от і вирішала викорстати момент проти Слончака, шуму наробить і людей настроїть проти нього.

 10. Народовольців 12.07.2017 at 22:31

  Бруква хотіла стати головою і стане! Питання часу! валя, а вам «чекістсько-ментовська» порада : займайтесь своіми прямими обов'язками, тим паче в робочий час!

 11. киця 13.07.2017 at 11:38

  Це 25 депутатів від партії батьківщина розділили міський парк 10 років тому, а ниншні депутати на чолі з Перінською повернули парк громаді

 12. Дама 13.07.2017 at 12:27

  Порада по ділу, якщо захищаєш, то не людей оббріхуєш, а факти СЛОНчакової невинуватості доводиш.Що ж ти можеш, валю, довести: як Слончак магазини управління торговлі та воєнторгу прихватизував, а потім торгівля земелькою громади підвернулась, кажуть Іващенку далеко до сашулика братись, які там гуртожитки Слопчаку потрібні, хто там буде тім мешканцям допомагати( не смішить мої тапки), це він та ти хочете марковій та бурсовій насолити, а посміховиськами себе виставляєте.Тупорилі ви обоє: сашулик тому що тебе, валю, слухає, а ти тому що не зважаючи на освіту, законів не знаєш.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.