Декілька висновків після виборів. Висновок перший...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Після закінчення виборчого процесу у Василькові можна зробити декілька висновків.  Наразі висновок перший — у суб"єкта виборчого процесу, сформованого з послідовників колишнього міського голови С.Іващенка, немає жодних шансів делегувати своїх представників до міської ради. Тому підтвердження — плачевні результати «Пропозиції», які говорять самі за себе. Немає у них навіть теоретичних шансів в найближчому майбутньому перемогти і на виборах міського голови. Подібне стосується також  кандидатів від інших партій, які раніше працювали в команді Іващенка...

 

Декілька висновків після виборів. Висновок перший...: 2 комментария

  1. Пропрозиціонер 06.12.2020 at 22:12

    Маніакальне бажання Мосійчука, який отримує другу вищу освіту в Кракові, не маючи при цьому першої, — створити із себе якись образ впливої людини, яка «на віддаленні» може щось вирішити.

    Зганьбивший себе численними скандалами, погрузлий у боргах, непорядний та вкрай безчесний маніпулятор. Нещасні та бідні люди, які повірили йому та сподівались на кращі зміни.

  2. Гілляка для хряка 08.12.2020 at 15:40

    Мосійчук — це типовий недобитий щур. Якщо його і пустять в расход, то це швидше будуть не вороги, а колишні друзі і побратими, за рахунок яких він гарно нагрів свою обезжирену тремтячу лапу хабарника-нардепа. Та й невідомо чим закінчиться план перекантуватися у бздеників, може так вийти, як казав Тарас Бульба: «ну шо синку, допомогли тобі твої ляхи?»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.