Декілька слів про останню сесію міськради...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Якщо дуже коротко. Перше — багаточисельні споби місцевої «опозиції» за допомогою нардепа Дубінського налаштувати громадську думку у Василькові проти міського голови Володимира Сабадаша зазнали кінцевого провалу. Те, що говорили на пленарному засіданні ради Микола Неділько і Тетяна Омельченко, які представляють цю «опозицію» було некваліфікованим, нерозумним, не «по дєлу» і аж ніяк не сприймалося  ні більшістю депутатів, ні пересічними васильківцями, які були присутніми в сесійній залі. Виправити цю ситуацію намагався Олександр Фень, «духовний» лідер «опозиції», але його репліки були також вкрай невдалими і жодного позитивного враження ні на кого не справили.

Друге, на відміну від попередньої сесії нардепа Дубінського на цій сесії не було. Очевидно, Дубінський, як досвідчена людина і політик, зрозумів, що в Василькові ловити йому нічого, бо мешканці міста сприймуть його присутність на сесії, як захист приватних інтересів осіб, які, як вважається, наживаються за рахунок ресурсів тергромади. Очевидно, Дубінський також здогадується, що у Василькові вже склалася стійка думка, що робить він це небезкоштовно. Замість Дубінського на сесії були присутні його «помічники», один з яких намагався виступити з трибуни, але слова йому не дали. До-речі, багатьом він здався не дуже розумним. Ще один «представник» Дубінського журналіст Тимофійчук відчув справжнє відношення до себе з боку васильківців — це відверта зневага.

Третє, звіт міського голови Володимира Сабадаша позитивно сприйняли і депутати міськради і всі присутні в сесійній залі. Зроблено за минулий рік було багато, результати були очевидними, тому критики на адресу звіту майже не було.

Четверте, депутати підтримали скасування рішень, що стосувалися власності «Шкірфірми», які були прийняті за часів, коли міським головою був Сергій Іващенко. Це важливе питання потребує окремої розмови.

Сесія продовжить свою роботу в наступний понеділок...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.