Де правда?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Вчора, 5 вересня ц.р., на сайті «Щит і меч» оприлюднено звернення (без відомостей про адресата та підписантів), в якому посадові особи місцевого самоврядування звинувачуються в привласненні бюджетних коштів, що , начебто, були виділені для оплати перевезення дітей на відпочинок біля моря в Татарбунарському районі. Васильківська міська організація ПП "ВОЛЯ " звернулася з запитом до Васильківського міського голови про надання інформації щодо видатків з міського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей на базі відпочинку «Івушка» с. Лиман Татарбунарського району Одеської області.

Пропонуємо вашій увазі відповідь міського голови на наш запит:

0022222

Текст колективної скарги з сайту «Щит і меч»:

KOЛEKTИВНА ЗАЯВА

про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ст. 190, 364 KКУкраїни (шахрайство та зловживання службовим становищем)

29 червня, 14 та 28 липня 2016 року між КП “Васильківтранссервіс” в особі директора Савpiцького Ігоря Валерійовича та відділом освіти Васильківської міської рaди в особі його начальника Козак Юлії Олегівни (ред. насправді Лілія), було укладено договори про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньoобласних та міжобласних маршрутах для перевезення школярів на відпочинок.

Згідно цих правочинів перевізник зобов'язаний здійснити 9 рейсів. За один рейс,кожен з трьох автобусів, зобов'язується перевезти по 50 пасажирів, перевезення яких сплачено за кошт фізичних осіб — батьків школярів, та 6 осіб — вчителі — безоплатно. При цьому обумовлена вартість перевезення одного школяра за домовленістю повинна була становити 600 грн. За підтримки очільника міста Василькова Сабадаша Володимира Івановича, з бюджету міста було виділено кошти на перевезення дітей про що було видано відповідне рішення.

Проте за вказівкою відділу освіту, ініційованою начальником відділу освіти Козак Юлією Олегівною, вчителями шкіл було зібрано кошти із батьків у розмірі від 700 до 750 грн для оплати перевезення. Зібрана сума становила приблизно від 315 000 до 337 500 грн.

Відповідно до домовленості між директором КП “Васильківтранссервіс” та водіями, що здійснювали перевезення, останні за один рейс трьома автобусами мали отримати плату у poзмірі  90 000 rpн. B cyмі 3a 9 peйсів, які виколали 3 автобуси, оплата повинна була становити 270 000 грн, проте де-факто сплачено загальну суму 162 000 грн.

Залишок зібраних коштів у розмірі від 108 000 до 175 500 грн був ймовірно привласнений разом з коштами, що були виділені з міського бюджету, начальником відділу освіти, Васильківським міським головою та директором КП «Васильківтранссервіс».

Вважаю, що дії вказаних осіб мають ознаки корупційного кримінально караного правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України — шахрайство, способом вчинення якого був обман активного характеру, вчинений шляхом повідомлення потерпілим неправдивих відомостей.

Зокрема в діях державних службовців, очільника містата начальника відділу освіти, вбачаються ознаки злочину передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України — зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для самої себе чи іншої фізичної або юридичної особи використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та громадським інтересам...

P.s.  За інформацією колишнього начальника відділу освіти Васильківської міської ради Володимира Гаркавенка,   останні 10 років перевезення дітей на відпочинок до моря здійснювалось виключно за кошти батьків.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.