Де офіційна інформація?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16.00 Наразі ми перевіряємо інформацію про те, що заява Іващенка про відставку була розлянута не сесії міської ради ще 17 жовтня та була проголосована в «пакеті» разом з іншими питаннями. Таким чином жоден із депаутатів до сьогоднішнього дня не знають про яку заяву вони голосували.  То хто  ж зацікавлений в тому, щоб про відставку Іващенка не знали не тільки пересічні васильківці, а і депутати васильківської міської ради?

 

14.22. За інформацією, яку ми наразі перевіряємо, повноваження Іващенка достроково припинені у зв’язку з його зверненням з особистою заявою до міської ради про складення ним повноважень міського голови.
Викликає подив відсутність будь-яких повідомлень з цього питання на сайті міської ради. Чи з’явиться офіційна інформація щодо відставки Іващенка у суботньому номері «Життя і Слово»? Питання до секретаря ради Т.Гладкової.

Де офіційна інформація?: 4 комментария

 1. JR 07.11.2012 at 14:40

  А чё ёё спрашивать? Оставте женщину в покое,ёё и так Иваха киданул под танки(настоящий танкист!) Спросите у СКИБЫ пока он следом за Ивахой не сбежал!!!

 2. Александр 07.11.2012 at 18:01

  Я так понял что если Засуха не депутат,то иващенко не мер,куць не нач .милиции,степаненко не глава суда, а многих наверное еще и ждет зона?

 3. Небайдужий 07.11.2012 at 18:57

  А чому питатися у Гладкової? Потрібно запитати Сабадаша! Це ж Іващенко з ним розігрують карту, щоб замість Іващенка мером став Сабадаш. Тому йому і вигідно щоб громада і депутати про це довше не знали. А там як стане Сабадаш мером, то поприкриває всі колишні справи, які вони робили з Іващенком.

 4. Соня 08.11.2012 at 12:46

  Гнать из Василькова всю рыгынальную банду! Выборы мэра? Да здесь (вВасилькове)ходить на выборы -смешно. Суд назначит нам мэра и гуляйте лохи.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.