Дбають про благоустрій...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Кладовища – це не зібрання пам’ятників, не просто територія. Цвинтарі в усі часи – це традиційно сакральне, святе місце. За всіх епох ставлення до мертвих та стан, в якому перебувають кладовища, є показником рівня культури суспільства, мірилом духовності і моральності людей та громади. На протязі останніх двох років у Василькові проводиться великий обсяг робіт по благоустрою та облаштуванню 15 міських кладовищ. Зокрема встановлені нові паркани на кладовищах у мікрорайоні Западинка та по вул. Петровського.

Дбають про благоустрій...: 4 комментария

 1. Максим 20.04.2018 at 21:25

  А коли нарешті подбають про стан кладовища біля СШ 3 в центрі міста, де школярі та вчителі дивляться з вікон на спостерігають за тим жахіттям, яке відбуваєтьсяться на кладовищі та біля нього...повалені дерева старі, які не можливо зрушити з могил, люди змушені сміття пакувати собі в пакети та виносити до сміттєбаків біля багатоповерхівок. Чому влада не забеспечить кладовища елементарними ємкостями для сміття, спиляти столітні дерева, а не чекати поки вони впадуть на могили усопших. Хотілося б щоб наша влада поважала нас та приділяла елементарну порядність по відношенню до мертвих. 10 років я відвідую могили родичів на цьому кладовищі і спостерігаю як люди самі прибирають прилеглу територію. Раджу автору цієї теми висвітити жахливий стан кладовища біля 3 школи.

 2. admin 20.04.2018 at 21:42

  Максиму — здається, що не так давно ви були членом виконкому. Чому ж не ставили це питання тоді?.. Чому тоді не «приділяли елементарну порядність по відношенню до мертвих»?

  Щодо вашої пропозиції — висвітлимо, звернемо на це увагу відповідних посадових осіб...

 3. Максим 20.04.2018 at 22:36

  Ставили дуже жорстко, навіть звільняли «мертвих» душ, які були оформлені у Старікова, як прибиральники кладовищ та отримували не малі кошти на той час...а потім і Старікова запросили прозвітувати за виділені кошти на «спилювання» дерев на кладовищі, кр.справа була відкрита за розкрадання коштів. Сподівалися, що фірма під керівництвом Гладкової нарешті поспилює старі дерева та поставить паркан, який буде відділяти кладовище від дитячого майданчика школи. Проте дерева самі попадали, нажаль, на могили, а паркан люди самі поставили з сітки...

 4. Директор 21.04.2018 at 09:28

  Гладкова так накерувалась, що протягом 2016 року разом з Сірьожою Прунцевим «освоіли» понад 1000000 бюджетних коштів, які виділили на благоустрій кладовищ! Так керувала що втікла з підприємства і жодноі роботи зроблено не було. А як тільки звільнилась ця ледача депутатка, так і робота почала робитися нормально і дійсно видно результат.Доречі а як функціонує електронний реєстр кладовищ, впроваджений гладковою? Здається за цей реєстр заплатили більше 200 тисяч... запитайте адмін.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.