Даремні потуги...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Наполегливі спроби так званого журналіста каналу 1+1 Тимофійчука скомпроментувати Васильківського міського голову Володимира Сабадаша неодмінно зазнають провалу. Хамська поведінка Тимофійчука, його дії, все те, що ми бачимо в його сюжетах, на мою думку,свідчить не тільки про те, що він «відробляє», а й про його убогість та невисокий інтелект.

На моє переконання, до «діяльності» цього, як я особисто вважаю, убогого журналіста, слід відноситися спокійно. У Сабадаша у Василькові високий авторитет, і дії «убогого» тільки згортовують васильківців навколо свого міського голови.

Як би там не було, подальшу долю Володимира Івановича будуть вирішувати васильківські виборці, а не тимофійчуки та його господарі...

Даремні потуги...: 2 комментария

  1. Вода 11.06.2019 at 16:58

    Так, що адміне, Ви надасте мені можливість коментувати, чи так і будете як страус, ховати голову в пісок? До речі, це моє право на вошому сайті бути під ніком, а не під власним іменем. Якщо, ви бажаєте щоб я розкрився, то міняйте правила у себе на сайті. Для всіх.

    Але, все рівно бачу, що ви сц... ун.

  2. Громада 23.06.2019 at 22:59

    Володимира Івановича васильківці підтримають ось тільки замів треба взяти на постійний контроль не все так гладко у них в спілкуванні з населенням...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.