Cоціал-національна асамблея висловлює подяку С. Іващенку

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Соціал-Національна Асамблея висловлює щиру подяку народним депутатам Андрію Михайловичу Павловському, Андрію Володимировичу Парубію та Івану Олександровичу Зайцю за готовність взяти на поруки затриманих членів організації “Патріот України” та СНА Бевза Сергія Васильовича, Шпару Володимира Миколайовича та Ігора Володимировича Мосійчука проти яких висунуто сфабриковане звинувачення в підготовці до терористичного акту.
Особливу подяку висловлюємо депутату Андрію Михайловичу Павловському за особисту присутність на суді, а також депутату Волинської обласної ради Ігорю Володимировичу Гузю за надану допомогу  при визволенні незаконно затриманих у м. Луцьк.
Вислювлюємо подяку депутатам Васильківської міської ради та меру Василькова Іващенку Сергію Григоровичу за готовність взяти затриманих патріотів на поруки.
Також дякуємо народним депутатам України Олесю Сергійовичу Донію та Тарасу Степановичу Стецьківу за висловлену підтримку та готовніснть  надати необхідну допомогу незаконно затриманим.
Звертаємося до інших народних депутатів та депутів місцевих рад, яким небайдужа доля затриманих патріотів, надати необхідну допомогу, правову та політичну підтримку.

ЗАМІСТЬ КОМЕНТАРЯ
Цікаво, чи подякує С. Іващенку за підтримку затриманих СБУ осіб Партія Регіонів, членом якої він є і яка висунула його на посаду міського голови м. Василькова?..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.