Цинізму А.Присяжнюка немає меж?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У своєму зверненні до політичних і громадських сил Київщини від 19.02.ц.р. голова Київської облдержадміністрації А.Присяжнюк покладає всю відповідальність за останні події в Україні на опозицію. Далі цитата:

 — «...Розвиток цих сумних подій вказує на те, що лідери опозиційних сил повністю втратили контроль над своїми прихильниками, особливо над радикально налаштованими групами. Саме прихильники цих груп організували силові зіткнення у центральній частині Києва.

І якщо лідери опозиційних сил справді хочуть мирного вирішення політичної кризи, то мають прислухатися до Президента України і відмежуватись від насильницьких методів, засудити дії радикалів і екстремістів.Намагання опозиціонерів захопити владу у незаконний спосіб, через вулицю, а не через вибори, не принесе користі ні самій опозиції, ні народу України...»

Анатоліє Йосиповичу! Ви що насправді вважаєте все населення Київщини за дурнів? Ваша згадка про законні вибори, це чистої води цинізм, якому немає меж! Ви думаєте, що у людей зовсім немає пам"яті? У нас у Василькові, та й на всій Київщині добре пам"ятають глум над людьми на виборах Васильківського міського голови у 2010 р., пам"ятають зневагу до десятків тисяч виборців, голоси яких цинічно вкрали на користь депутата до Верховної Ради України, якого Ви так енергійно підтримували. І так по всій Київській області.

Анатоліє йосиповичу! Ви що не знаєте про засилля корупції у Київській області і в самій облдержадміністрації. Ви що не знаєте, що проста людина за Вашого правління не знаходить справедливості ні в державних органах, ні в судах, ні в прокуратурі, не кажучи вже про міліцію.

Анатоліє Йосиповичу! Ви що не знаєте, що у нас у Василькові напівлегітимна влада.Що секретар ради О.Скиба самозванець, а деякі заступники міського голови В.Сабадаша незаконно займають посади. Ви що не знаєте, що у Сабадаша немає повноти влади, яка йому надана Законом. І що його дії контролють і диктують умови особи, які не мають на це ніякого права.

То може, Анатоліє Йосиповичу, нічого все валити на опозицію. Бо виходить, що в чужому оці порошинку бачимо, а в своєму «брєвно» не замічаємо.

Сподіваємось, що сьогодні і в Адміністрації Президента здатні зробити висновки з останніх подій в Україні та дати оцінку діяльності посадових осіб державної влади всіх рівнів.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.