ЦИНІЗМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРОВЕРНУЛИ КВАРТИРНУ ОБОРУДКУ ПРОСТО ВРАЖАЄ!

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28. 06. ц.р. у газеті «Тисячолітній Васильків» за підписом її редактора С. Яценка опублікована стаття під заголовком «Якби ви знали, безквартирні, кому дають ваші квартири». На нашу думку, стаття для Василькова дуже актуальна,хоч заголовок і не дуже точний. Законом передбачено, хто підписує відповідні документи виконавчого комітету  і хто несе персональну відповідальність за здійснення наданих Законом повноважень. Це міський голова. Відсутність прізвища Іващенка в статті багато хто пов"язує з тим, що він, начебто, фінансує газету. Для більш точного розуміння ситуації повертаємось до ранішее поданих нами публікацій.             29.07. 11  декілька центральних телеканалів, в т.ч. і «Перший Національний», розповіли всій Україні про квартирну аферу нинішньої васильківської влади на чолі з Іващенком. По-перше, квартири незаконно, на нашу думку, забрали, а простіше – вкрали у людей, які, можливо, віддали останнє, щоб мати власне житло; по-друге, якщо квартири, припустимо, забрали законно, то чому їх не отримали ті, хто десятками років стояв в черзі на житло, в т.ч. черговики пільгових категорій – багатодітні сім’ї, учасники бойових дій, інваліди і т.д.; по-третє, цілком очевидно, що вкрадені квартири були виділені здебільшого особам, які мали змогу в силу своєї службової діяльності «захистити» Іващенка в разі його кримінального переслідування, або на його прохання прийняти вигідне для нього рішення, наприклад, по справі щодо фальсифікації результатів виборів міського голови, завдяки якій Іващенко зайняв мерську посаду.

Висновок – безумовно такі дії посадових осіб, і в першу чергу – С. Іващенка, щодо виділення квартир по вул. Сонячній, 5 є корупційними, і ці особи повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

ЦИНІЗМ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРОВЕРНУЛИ КВАРТИРНУ ОБОРУДКУ ПРОСТО ВРАЖАЄ!: 1 комментарий

  1. [email protected] 28.06.2013 at 14:18

    Финансирует ее ИВАЩЕНКО на 100 процентов . Но статья получилась действительно класная . И это ище думаю даже не цветочки . Учись Боровик . Хотя тебе уже позно .

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.