Чому затримується виплата зарплати працівникам бюджетної сфери?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

З початку цього року затримки з виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери стали носити системний характер.
Особливе невдоволення вчителів, інших бюджетників викликало те, що чесно зароблені кошти не були отримані ними напередодні поминальних днів та Великодня.
Спроби деяких вчителів з'ясувати причини цього ганебного явища безпосередньо у міського голови не мали успіху, оскільки останнього дуже важко застати на робочому місці.
До нас доходить інформація, що оточення Іващенка в неофіційний спосіб пиширює інформацію, що у затримках з виплатою заробітної плати винний наче б то голова КОДА А.Й.Присяжнюк, який чомусь «не надає Василькову трансферти та дотації».
На нашу думку, це умисне спрямування невдоволення бюджетників в бік обласної влади і є відвертою маніпуляцією громадською думкою. Адже, всім відомо, що вказані платежі здійснюються виключно за рахунок місцевих бюджетів.
І, на кінець, слід відзначити дивну пасивність керівництва профспілки у відстоюванні законних прав її рядових членів.

Чому затримується виплата зарплати працівникам бюджетної сфери?: 1 комментарий

  1. Сергийко 05.05.2012 at 20:13

    Та місцевий бюджет вже розгребаний цими нашими «слугами» собі по карманам, а для громади — тіпа на «новорічну ялинку», на закупку «тисячів дерев та кущів, щоб зеленів наш тисячолітній Васильків»(тільки все це на бумазі, а на ділі — лисі газони та варварськи обрізані дерева) та на премії собі любим( хотів би я бачити як купував би свій «Пассат» Скиба при житті на одну свою зарплату)

    Побачимо як вчителі прийдуть на сесію та скажуть про свої почуття — а то може їм подобається не отримувать заробітню плату???

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.