Чому тиснуть на прокурора?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Широкого розголосу у Василькові набув інцидент у місцевій прокуратурі, коли представники батальйону «Україна» (за версією сайту «Щит і меч) висунули ультиматум Васильківському міжрайпрокурору у зв»язку з незадовільним, на їх думку, розслідуванням справи щодо підпалу приміщення, в якому проживає В.Панджакідзе та його сім"я. У разі нерозкриття злочину у найближчі терміни, вони вимагатимуть негайної відставки Васильківського міжрайпрокурора Я.Стрелюка.

На нашу думку, висунуті щодо прокурора претензії логічніше було б висловити на адресу місцевої міліції. Але цього чомусь не було зроблено.

У зв"язку з цим з"явилась версія, що «наїзд» на Стрелюка може бути пов"язаний з направленням прокуратурою до суду позовної заяви, в якій мова йде про масштабні зловживання колишніх місцевих чиновників у сфері земельних відносин.

Разом з тим, ми вважаємо, що і прокуратура і міліція разом повинні докласти максимум зусиль для скорішого розслідування справи щодо підпалу помешкання В.Панджакілзе.

Чому тиснуть на прокурора?.: 3 комментария

 1. Головний штаб 13.06.2014 at 13:26

  Люди, які приходили до Васильківського прокурора Стрелюка Я.В. не мають жодного відношення до батальйону «Україна». Це звичайні шахраї та аферисти. Дуже непорядно та аморально прикриватись іменем відомого політика та грати на патріотичних почуттях громадян. Ще більш непорядним виглядає спекуляція близькими та рідними. Але підпал — це біда...

  Щодо підпалу приміщення В.Панджакідзе, можливо, кінці слід шукати в одному з ресторанів на Обухівській трасі, де останнім часом проводили «навчання» т.зв. бійці. Крім того, за довгі роки відвертої брехні, провокацій, шантажу та вимагання бажаючих помститися Панджакідзе дуже забагато.

  • правда 14.06.2014 at 13:21

   Причем тут прокурор Панджакидзе не надо было обижать своего друга М... и знать с кем дружить и с чьих рук брать.

 2. Nazar 14.06.2014 at 13:48

  При чом тут моня, колы паджекидзе на прокурора натравыв бирюкоа, за те що люды почалы жалуваться на бирякова , на здирництво , и збирання грошей пид игидою, допомогы нашим воякам, и прокурор пригрозив бирюкову, що посадить, от и реакция!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.