Чому справжні патріоти посилають Гаврилюка нахер?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 18.12.  Тому, що вже з глузду з"їхав. Не вірите? Подивіться останнє його відео на «Васильків інфо»!

22.11.  Тому, що колишній замполіт; тому, що був «шєстьоркою» у Іващенка; тому, що вор, бо продавав вкрадені у громади землі; тому, що клявся іменем бога у вірності Януковичу; тому, що є системним зрадником — зраджував всіх — Іващенка, в якого спочатку був вірним псом; Мосійчука, в якого був вірним тілоохоронцем; потім зрадив всіх, хто був проти Іващенка з Мосійчуком; Мельниченка, у якого підробляв на кусок хліба і, як кажуть, "почистив у нього кишені і т.д... Тому, що і сьогодні виконує замовлення Засухи, при цьому вірний давній своїй звичці зраджувати, каже, що робить це з подачі Сокола.

Очевидно, правильно роблять справжні васильківські патріоти, що посилають Гаврилюка нахер. Для чого їм це «дєрьмо»?

Чому справжні патріоти посилають Гаврилюка нахер?: 7 комментариев

 1. Консенсус 22.11.2016 at 14:30

  Уважаемый Админ! Известное дело, Гаврилюк не ангел: алчный, продающийся, местами аморальный и не совсем грамотный субъект. Но! Социумом неоднократно подмечено, в его т.н. публикациях есть рациональное зерно и реалистичность. Многие жители Василькова, как это не странно, черпают городские новости (и все, что с этим связано), поданные на сайте «Щит и меч» именно Гаврилюком. Разве не так? Да, предвзято, субъективно, с предубеждением, но ...динамично, оперативно и, согласитесь, действенно.

  Власть зачастую дает прекрасную почву для «проплаченых наездов» т.н. журналиста. А его имидж симпатичен многим горожанам: участник боевых действий, афганец, кавалер, подчеркиваю, ордена Красной Звезды и т.д. Иногда он просто провоцирует чиновников, а они, простите, безголовые, ведутся на его провокации. Повелись и Вы, Админ. И, по-моему, забыли о корректности и выдержке. А снова на руку Гаврилюку.

 2. admin 22.11.2016 at 15:01

  Консенсусу — згоден з вами в тому, що кожен має право на вибір джерела інформації. Тепер скажіть мені, чи мають право знати васильківці, що Гаврилюк «вор», який продав 10 земельних ділянок, які вони разом з Іващенком оформили на підставних осіб. Чи це не правда?

  Про «соціум». «Соціум» ще не забув, як Гаврилюк знущався з хлопця, який розклеював листівки з запрошенням людей на збори. Що цього не було? Якщо ви не знаєте, спеціально піднімемо цю тему для вас, з відео.

  І в заголовку правда. Його дійсно разом з місцевою «Свободою» справжні патріоти послали «нахер». Я просто процитував. І це правда.

  Чи не правда?

  Знаєте, я не мало зробив для того, щоб усунути від влади Іващенка та його — «пріхлєбатєлєй»- — Гаврилюка, Крикунова та ін.

  І по іншому ніж ви оцінюю «дєйсвєнность» того, що ви маєте на увазі. Авторитет Сабадаша сьогодні у місті дуже високий. До речі, ще й тому, що його «критикує» Гаврилюк. У цьому випадку спрацьовує принцип — «Критика идиота — лучшая похвала».

  На руку Гаврилюку? Та не смішіть! Гаврилюк сам по собі нікому не цікавий. Інша справа, ті, у кого він «харчується». Але це тема іншої розмови.

  І, наостанок. Ті, хто сьогодні штучно пробують збурити ситуацію у Василькові, мети не досягнуть. Бо їх імена і їх діла у місті добре відомі...

 3. admin 22.11.2016 at 18:11

  Консенсусу — додатково. Подивіться реакцію Гаврилюка на цю публікацію, продубльовану на «Васильків — інфо». Як ви думаєте, що подумають про нього «вмєняємиє» користувачі сайту? Правильно, Подумають так, як думали про нього і раніше! А ви?..

 4. Консенсус 22.11.2016 at 18:22

  Возможно, Админ, факт т.н. хищения земельных участков имел место. Возможно...

  Однако, разве есть решение суда, вступившее в законную силу? Если да — опубликуйте копию на сайте.

  Относительно избиения парня — согласен на 100%. Кстати, Гаврилюка в той ситуации тоже спровоцировали. А он и ... не сдержался.

  Не знаю, кто по-Вашему «справжні патріоти», но, бытует мнение, что многие т.н. васильковские «активисты» банально используют псевдопатриотизм для достижения своих меркантильных целей. И Вы об этом знаете. В таком случае их мнение относительно Гаврилюка абсолютно не имеет никакого значения.

  Касательно Сабадаша, я бы не стал так идиализировать ситуацию. Да, есть существенные сдвиги, есть конкретные результаты и это заметно. Но зачастую, в городском хозяйстве обнажаются серьезные проблемы, в решении которых городская власть значительно отстаёт. Дефицит нормальных профессиональных кадров, недостаток (!) объективной, прозрачной информации о работе власти, заигрывание с псевдоактивистами, удаленность, если хотите, от проблем города (не проживая в Василькове, мер просто не знаком со многими жизненными ситуациями). Это далеко не полный перечень.

  Зато, есть к чему стремиться.

 5. admin 24.11.2016 at 12:05

  Консенсусу — що таке «місцевий — не місцевий». Був вже один місцевий! Викинули! Ще один хотів бути. Той, що обіцяв корупцію за один день подолати. Так виборці вказали, де йому місце.

  На жаль, так вже склалося, що у нас поки-що немає гідного кандидата на вищу у місті посаду.

  Якщо у вас інша думка — назвіть прізвище...

 6. Консенсус 24.11.2016 at 17:25

  Вважаю, Админ, що саме Вам не потрібно пояснювати такі речі: керівник міста повинен жити у місті, як це було у радянські часи. Ви ж пам'ятаєте? Або командир частини, переведений на службу з іншого місця: хиба він не ставив койку у робочому кабінеті? Я вже не кажу про дітей, школу, лікарню і т.д.

  Щодо призвіща, воно поки що одне, і змінювати його "на переправе " абсолютно не раціонально. Але потрібно робити правильні висновки, контролювати підлеглих та дотримуватись обіцянок.

 7. admin 24.11.2016 at 17:50

  Консенсусу — згодні з вами. Але поки-що виходимо з реалій. А вони такі — на цей час альтернативи Сабадашу немає. Тим більше, що місце його проживання суттєво не впливає на якість його роботи.

  Щодо армійських порядків. Я, як офіцер, який займав досить високі посади, не гірше вас знаю, як в цьому сенсі там було. Для різних категорій військовослужбовців встановлювались терміни прибуття на місце служби після отримання встановленого сигналу.

  Відомо також, що багато офіцерів з Василькова роками проходили військову службу у Києві. Щодо конкретно командира частини — обов"язки до прибуття його на місце служби покладалися на чергові сили, які мали відповідні інструкції.

  Безперечно, ми підтримаємо в майбутнього місцевого кандидата на посаду міського голови, якщо він краще інших буде підготовлений до виконання цих обов"язків...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.