Чому Слончак з Мазепою хочуть «розпустити» раду...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Під час звіту О. Слончака, як голови депутатської комісії, депутат М. Алексанян запитав  Олександра Олександровича, чому він разом з своїми колегами по опозиції вимагає «розпуску» міської ради. Аргументованої відповіді на своє питання Алексанян так і не отримав, «...це моє переконання», тому і підписав відповідний лист — ось що почули від Слончака присутні на пленарному засіданні ради депутати та пересічні васильківці.

На нашу думку, така поведінка васильківських опозиціонерів викликана в тому числі і  тим, що останнім часом вдалося повернути у власність територіальної громади земельні ділянки, які перебували у користуванні родичів деяких опозиціонерів, набутому сумнівним шляхом.

Пропонуємо до вашої уваги відеокартинку на цю тему, яка чомусь не потрапила в сюжет «Васильків ТБ» про звіт Слончака

Чому Слончак з Мазепою хочуть «розпустити» раду...: 1 комментарий

  1. Громада 28.12.2018 at 00:26

    У О.Слончака повинна бути не особиста думка, а підкріплена побажаннями виборців. Його вибирали в місцевий парламент для колективного рішення на користь виборців, а не думку гадати. М.Алексанян правильно запитав чому хочете розпустити депутатів? А відповіді не почули. Слянчак куди поділи кошти К.Бондарева на забезпечення васильківців окулярами?! Давай окуляри і залиш в спокої депутатів, хай працюють, займись окулярами. Більше користі буде.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.