Чому так сталося?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До місцевих вибоорів залишилося не так багато часу, і сподіватися на те, що їх відтермінують на пізніший термін марно. У яких умовах, за яким законом,  у якій політичній ситуації, яка складеться в Україні на той час, відбудеться формування місцевих органів влади, невідомо. Невідомо також, чи буде на цих виборах домінувати «фактор Зеленського», як це було на виборах парламентських.

Як відомо, у Василькові при голосуванні за кандидата в нардепи «фактор Зеленського» відіграв вирішальну роль. Саме завдяки йому наш округ у ВРУ представляє Олександр Дубінський. Інші кандидати Ігор Кононенко та Віктор Романюк, які на відміну від переможця виборів, чимало зробили для нашого міста, програли.

Для мене особисто  несподіванкою став не програш Ігоря Віталійовича, а досить низька кількість голосів васильківських виборців, відданих за нього та за Порошенківську «Європейську солідарність». І тут, на мою думку, пояснити це лише одним «фактором Зеленського, неможливо. Звичайно, як і завжди буває, не обійшлося тут  без суб»єктивних факторів, про які ще ніхто публічно не говорив. Свою думку з цього приводу я висловлю дещо пізніше.

На моє переконання, широкій громадськості міста слід врахувати всі уроки останньої парламентської виборчої компанії по нашому округу, щоб зробити правильний вибір цією осінню, коли будемо голосувати за міського голову, депутатів місцевої та обласної рад...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.