Чому «потєшна»опозиція «здулася»...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні вже всім стало зрозуміло, що група депутатів міськради, які з початку цього року оголосили «війну» міському голові та депутатській більшості, разом з своїми прихильниками зазнали нищівної поразки.

Поразка «потєшників» цілком прогнозована, саме такий результат ми передбачали з самого початку «війни».

По — перше. Опозиція не мала помітної підтримки громадськості міста внаслідок негативного іміджу більшості осіб, що входили до її складу, в той же час міського голову підтримали майже всі діючі громадські організації та активні мешканці міста, впливові місцеві політсили.

По — друге. Серед опозиціонерів не знайшлося ні одної більш-менш розумної людини, яка могла б хоч як-небудь керувати опозиційою діяльністю. Провал з ідеєю проведення позачергової сесії та конфуз з операцією «Ы» по розповюдженню своєї агітки, чи не найкраще тому підтвердження.

По — третє. З такими «спікерами», як Андрій Шевченко та Микола Неділько, далеко не заїдеш. Обидва вважаються «прислужниками» осіб, про високий авторитет яких в місті зайве говорити.

По — четверте. Ні у кого не було сумніву, що ці опозиціонери відстоювали власні інтереси, далекі від інтересів територіальної громади...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.