Чому Попович «наїхав» на Слончака...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Першим у списку з тих, кого Попович облив брудом у своїй передвиборчій програмі значиться О. Слончак, голова місцевої організації В.О. Батьківщина". Якщо далі в цьому списку основні конкуренти Валерія Федоровича в боротьбі за мерську посаду, що можна зрозуміти, то включення Олександра Олександровича в «кондуїт» Поповича, на перший погляд,  виглядає якось нелогічно.

По-перше, звинувачувати сьогодні Слончака в тому, що той був головою земельної комісії при Іващенку, при тому, що сам Попович своїм мовчанням на протязі 2006—2010 р.р. потурав земельному «безпредєлу» Іващенка, не зовсім порядно. Як кажуть у такому випадку: — чия корова б мукала.

По-друге, свого часу Олександр Олександрович входив до найближчого оточення Валерія Федоровича і був для нього незамінною людиною при вирішенні багатьох питань.

На нашу думку, така ситуація склалася в силу звички Поповича «кидати» людей, яких він вважає «відпрацьованим» матеріалом, а також тим, що рядові члени очолюваної Слончаком організації,  в своїй більшості не бачать Валерія Федоровича на посаді Васильківського міського голови...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.