Чому «наїжджають» на Сіранчука?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На одному з Васильківських сайтів автор матеріалу «Сиранчук ответит за нарушение закона???» з маніакальною затятістю звинувачує в.о. міського голови В.Сіранчука в тому, що він не подає документів до ВРУ щодо призначення позачергових виборів депутатів міськради. Що до цього немає ніяких правових підстав, автора не хвилює. І читати Закон він не хоче.

Натомість автор публікацій на зазначену тему міг би,на нашу думку,направити свою енергію на висвітлення проблем, які дійсно хвилюють васильківську громаду. Чому б,наприклад, не підготувати серію матеріалів про бездіяльність місцевої міліції та прокуратури при розслідуванні правопорушень, вчинених посадовими особами у сфері земельних відносин та комунальному господарстві. Почати можна було б того, як у слідчому відділі нашої міліції розслідується дуже давня справа про виділення 10 земельних ділянок по вул. Ворошилова на підставних осіб та наступний перепродаж цих ділянок.

Проте, ці теми чомусь автора не цікавлять. Чому?..

Чому «наїжджають» на Сіранчука?.: 6 комментариев

 1. Иван Иванов 17.03.2014 at 17:52

  Анатолий Павлович — а чего вы так нервечаите ? Ну взяли вы эту двадцатку . Да и бог с ним .

 2. Иван Иванов 17.03.2014 at 17:55

  Кстати возьмите эту двадцатку у Романека за первого зама и отдайте экс патрону Поповичу .

 3. admin 17.03.2014 at 18:49

  Ивану Иванову: — Що не кажи, а тема цікава. Очевидно буде продовження. Ми неодмінно будемо інформувати наших читачів про подальший розвиток подій навколо цієї теми.

 4. Група ВТМ 18.03.2014 at 08:25

  Ми важаємо що Задніпряний не вірно висловився про порядних громадян Поповича і Боровика.

 5. анатолій 20.03.2014 at 18:04

  Правильно статтю Кримінального кодексу України за наклеп скасували тепер можна безкарно звинувачувати порядних людей в усіх гріхах, навіть давно забутих.

 6. Яків 20.03.2014 at 21:40

  Гаврилюк за систематичні наклепи у своїх відеорядах теж відповідав би у судах. Хоча мабуть в нього на цей випадок довідка з ...... є...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.