Чому мовчать депутати?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Всім зрозуміло, чому первинні документи «Тепломережі» передані на «зберігання» приватній фірмі в особі Крикунова...  Всім зрозуміло, для чого з підприємства прибрали акти виконаних робіт... Якщо не зрозуміло, подивіться попередній акт перевірки фінансово -господарської перевірки «Тепломережі»... Хоч і без цього все і так зрозуміло...

Не зрозуміло тільки, чому наче «води в рот набрали» наші депутати?.. Може тому, що в «списку» все правильно?..І депутатам абсолютно байдуже, куди поділися «здерті» з людй кошти?.. Багатьом васильківцям грошей на їжу не вистачає, дітей в школу в  ніщо одіти, останнє за компослуги віддають...

Депутатам байдуже, що скоро початок опалювального сезону, а важливих документів в «Тепломережі» немає. То що, сміливості у депутатів немає, щоб «поборотися» за повернення переданих на «зберігання» документів?.. Немає у них сміливості вимагати відновлення перевірки підприємства ОДФІ та оприлюднення її результатів?..

Немає сміливості?.. Чи може вказані на полях «списку» особи «не велять»...

Бачите, з яким «рвєнієм» Бурсову захищають, з таким би «рвєнієм» розібралися, чому з комунального підприємства документи зникають... Щодо Бурсової, то вона здатна і без вас себе захистити...

Що скажете в своє оправдання, панове «підписанти»?.. Промовчите панове Нередько, Горулько, Омельченко, Шекера і іже з ними?

Промовчите?.. А виборці цією осінню своє слово про вас обов"язково скажуть!..

 

 

 

 

 

Чому мовчать депутати?.: 19 комментариев

 1. Иммануил Кант 05.08.2015 at 22:51

  Завтра будут новости с заседания комиссии ОДА по Сабову! Грушка в «лакеях» Сабова, Сабов хамит своим депутатам и комиссии ОДА...

  • admin 06.08.2015 at 09:08

   Иммануилу Канту: — так то ж депутати не Сабова, а Іващенка. «Ковбої з Болівару». І які вони депутати. Більш як пів-року сесії немає. А має бути щомісяця. Якщо є заяви по земельних питаннях...

   Та й Сабов не кращий...

 2. Капелан 06.08.2015 at 07:46

  Боровик. ви спізнилися зі своїми висновками та пропозиціями, перевіркою комунальних підприємств займається депутатська комісія, яка створена депутатами ґвасильківської міської ради, противником створення цієї комісії були колишні представники партії регіонів які ігнорують засідання ради та партія Удар. Що ще вам не хватає...

  Чекаєм на результати комісії. Якщо є грубі порушення, і ви їх скриваєте,і як громадянин не подаєте в правоохоронні органи відповідні заяви, щоб де які особи уникнули покарання, то згідно закону ви злочинець, і вас треба судить. Як і всіх представників та захиників партії вбивці нашого народу України.

 3. admin 06.08.2015 at 09:02

  Капелану: — повідомте нашим користувачам, коли була утворена депутатська комісія і які результати її роботи.

  Крім того, ви чомусь сьогодні дуже роздратовані. Чи не тому, що серед названих нами прізвищ є і ваше.

 4. Громадянин 06.08.2015 at 11:02

  Анатоліє Павловичу, зараз йде перевірка виконкому. Маємо сподівання,що «художества» не тікающого тік- така дуже швидко містяни побачать. Бо такого беспрєдєлу давно не бачила Васильківська громада.

  • admin 06.08.2015 at 13:59

   Громадянину: — згодні. Мабуть з часів Іващенка.

 5. Иммануил Кант 06.08.2015 at 13:53

  Капелан мабуть був на комісії де Сабов відкрито ігнорував критику на свою адресу і його досить дратує зухвалість Сабова!

 6. admin 06.08.2015 at 14:05

  Иммануилу Канту: — давайте все-таки в цій темі повернемось до реакції депутатів на зникнення документів «Тепломережі». Їх мовчання з цього приводу може означати як потакання злочину. Чи не так?..

 7. Капелан 06.08.2015 at 14:16

  Адміну. Так ви щось знаєте та скриваєте,

  а рішення щодо утворення комісії було принято за депутатським запитом помічника очільника міста Грушки, відео на щит і меч вже як 2 місяць вісить, не уважний ви стали, мабуть підстаркуватість настала.

 8. Капелан 06.08.2015 at 14:22

  Да забув, Боровик. там в членами комісії ваші друзі, Цимбалюк та Грушка ваші друзі, прошу всю вашу увагу звернути на роботу цієї комісії.

 9. admin 06.08.2015 at 14:27

  Капелану: — ми вас просили повідомити наших користувачів про те, коли розпочала роботу депутатська комісія і які на цей час результати її роботи. Питання для вас зрозуміле?..

  Тепер про злочини і злочинців. Якщо слідувати за вашою логікою, то серед депутатів найбільшим злочинцем є Нередько. Бо з відомих причин він найкраще з депутатів знав про тотальну фальсифікацію місцевих виборів 2010 р. і до правоохоронних органів з відповідною заявою не звертався...

 10. Громадянин 06.08.2015 at 17:28

  Шановний Адмін! Комісія міської ради, утворена 29.04.2015 р., для перевірки ефективного використання бюджетних коштів ком. підприемствами. З різних об'єктивних причин працювала вона всього два тижні у травні місяці. Потім, у червні, депутати не проголосували за продовження роботи комісії, хоча це було потрібно.

  Щодо документів КП «Тепломережа». Відповідно до отриманної інформації від керівника КП, на час перевірки документів дійсно не було. Про це пан Чередниченко Р.І. та голова комісії Марков В.С. повідомили правоохоронні органи. Кожен окремо. Органи до сьогодні ніякої відповіді не надали (!?!)

 11. admin 06.08.2015 at 17:50

  Громадянину: — дуже вдячні за вичерпну інформацію. А то «Капелан» чомусь нас всіх в оману вводить...

 12. Капелан 06.08.2015 at 17:53

  Так шо Палич. Всі нають одні ви нічого не знаєте. Вибачаться будете

 13. admin 06.08.2015 at 18:19

  Капелану: — так що поясніть, будь ласка, чому депутати не проголосували за продовження роботи комісії, адже вона працювала всього два тижні у травні і не завершила свою роботу? Хто «запропонував» депутатам припинити перевірку «Тепломережі»?.. Люди, помічені на полях «списку» — Брік?, Іващенко? чи «Я»...

  А ви ж у своєму коментарі (06.08) написали, причому в досить нетактовній формі, що комісія працює і ви чекаєте результатів її роботи. Ви що, не знаєте, що відбувається в раді.

  Повірте нам, ситуацією навколо подій в «Тепломережі» ми володіємо у потрібному нам обсязі. Незважаючи на це, ми ще раз висловлюємо подяку «Громадянину» за його інформацію, для нас вона цінна тим. що в повному обсязі підтверджує нашу...

 14. Антивирус 07.08.2015 at 11:22

  Прямо как дети малые — можно подумать: назначили комиссию, которая имеет право проверки,пришла она проверять Теплосеть а там документов нет! Обиделась комиссия и ушла!

  И в этот бред можно верить?Нет документов — директора,который их типа куда-то заныкал, за конец и в милицию на пару суток до выяснения.Далее — истребовать официально документы у ответхранителя, не предоставит — туда же на пару суток где уже сидит директор, будет быковать — рассмотреть на коллегии адвокатов за противодействие органам проверки, с перспективой лишения адвокатского удостоверения.

  Другое дело , что тут тут сходятся интересы различных фигур что бы самой проверки не было.Это да.

  • Громадянин 07.08.2015 at 19:45

   Я стесняюсь спросить: за какой конец и какого именно директора должна была взять комиссия? На момент проверки «виноватого» директора уже не было, а «невиновный» сам «пошел с повинной» в органы: мол, не было и нет документов. Потом появился «директор-прокурор» и сказал, виновны все и сразу (кроме меня). Он точно знает, где документы. Но никому не скажет.

  • Олег 07.08.2015 at 23:10

   Иш какой резвый. На пару суток в милицию. Сейчас с людьми нужно помягче. Когда космические корабли бороздят просторы мирового океана, людей нужно воспитывать беседами. Резвый какой.

 15. Антивирус 10.08.2015 at 12:14

  Последние события показывают , что и беседы уже не нужны. Оказалось достаточно небольшого запашка паленой кой на ком шерсти — и документы нашлись, и желание передать их появилось, и Брик уже не директор.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.