Чому голова КОДА А. Присяжнюк проігнорував звернення васильківців...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ще в грудні 2010 року декілька місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, громадські активісти направили відкритий лист А. Присяжнюку, в якому його попереджали про незаконну діяльність ГО «Патріот України» та про винесення вироку цією організацією Прем'р-міністру України М. Азарову та Президенту В. Януковичу. Далі цитата:

Тотальний «дерибан» земельних ресурсів та кому­нального майна — ось все чим займався Іващенко, перебуваючи на мерській посаді з 2006 року. А для залякування тих, хто не бажав миритися з таким «беспределом», бізнесмер запросив у Васильків уль­траправу ГО «ПатріотУкраїни». Ця організація під керівництвом І.Мосійчука — «правої руки» С.Іващенка в переддень Дня Перемоги обмалювала все місто нацистською символікою. Більше того, від імені цього напіввійськового формування винесено вирок Прем'єр — міністру та Президенту України.

Саме тому не виглядає дивним той факт, що одночасно з фальшуванням результатів виборів місько­го голови, фальшувалися результати виборів по партійним спискам, не на користь Партії Регіонів, як можна було подумати, а на користь опозиційних до влади партій «За Україну» та «Наша Україна», міс­цеві осередки яких знаходяться під повним контролем соціал — націоналістичної ГО «Патріот України». Не виглядає дивним і той факт, що до керівництва постійних депутатських комісій в т.ч. і земельної, Іващенко привів висуванців саме цих політичних сил.

Замість відповіді по суті васильківці отримали формальну відписку. Ніяких конкретних заходів щодо розсідування діяльності ГО «Патріот України» вжито не було.

А даремно. Події 22 та 24 серпня ц.р. зайве тому підтвердження. Сподіваємось, що у світлі цих подій А. Присяжнюк змінить своє ставлення до С. Іващенка, який всебічно сприяв фінансовому та матеріальному забезпеченню діяльності членів цієї організації.


Васильківська влада тісно співпрацює з неонацистською ГО «Патріот України».  На фото (виділено) керуючий справами міськвиконкому В. Шевченко та голова громадської ради при міському голові А. Марущак.

Ми уважно слідкуватимемо за кроками керівництва КОДА в цьому напрямку та обов'язково проінформуємо про це наших читачів.

Чому голова КОДА А. Присяжнюк проігнорував звернення васильківців...: 1 комментарий

  1. Марчук 25.08.2011 at 10:12

    Іващенко з ними не співпрацює,вони і є його безпосередня команда яка виконувала завжді всі його команди та годувалася з його рук!!Банда є банда.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.