Чому Гаврилюку не вірять...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

«Наїзди» Гаврилюка на Сабова носять,  дуже делікатно кажучи, «нелогічний характер». Кожному неупередженому читачу «опусів» Ігоря Віталійовича видно, що його гіпертрофована неприязнь до Сабова виливається в поток бруду на все, що тим чи іншим чином пов"язано з діяльністю цієї людини. Правда, кажуть, що така позиція Гаврилюка «стимулюється» і іншими людьми, яких не влаштовує Сабов на посаді міського голови.

Проте вперті намагання Гаврилюка і Ко «опустити» Сабова не мають бажаних для них результатів. Та і не можуть мати.  Звинувачення Гаврилюком останнього в співпраці з Партією регіонів дуже нагадують « доноси — 37», а «злив»  інформації про «злочинну діяльність» Сабова виглядає як замовна «чорнуха».

Крім того, у Василькові ще не забули тісну співпрацю Ігоря Віталійовича з відставним мером, наприклад, перепродаж «лівих» земельних ділянок та стрільбу в центрі Василькова. Як і не забули запевнення Гаврилюка, що «сам бог велів йому» підтримувати Партію регіонів, як і не забули його  "дезу" про проведення повторних виборів міського голови 23 листопада ц.р.

 

 

Чому Гаврилюку не вірять...: 1 комментарий

  1. Барна 14.11.2014 at 14:19

    Ну, звичайно, замовна чорнуха. Здається, таким чином, замовники хочуть, щоб Сабов пішов на поступки. Наприклад, на призначення «потрібної людини» секретарем ради. Починають брязкати «зброєю» перед сесією. Треба справжнім мешканцям міста, а не проплаченим спорсменам, прийти на сесію, та заставити депутатів працювати на благо міста.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.