Визнають, що помилилися...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 26.11.2019.  Після останніх парламентських виборів  чимало депутатів ВРУ стрімко втрачають свій авторитет та повагу виборців. Наразі  до цього списку долучився і нардеп від нашого округу Дубінський. Свідченням цього є рішення Обухівської райради висловити йому недовіру а також готовність значної частини громадських організацій Василькова підтримати ініціативу обухівців. Крім того, багато мешканців нашого міста відкрито визнають, що зробили помилку, коли віддали свої голоси Дубінському.

На мою думку, таку зміну позиції виборців Дубінського було легко передбачити, оскільки він «в»їхав" в раду виключно тільки тому, що своєчасно втиснувся в «поїзд» Зеленського...

22.11. 2019.   Сьогодні гоп-компанія на чолі з нардепом від нашого округу О. Дубінським у складі власника «Шкірфірми» О. Феня, депутатів міськради Т.Омельченко, М. Неділька, підручного нардепу журналіста  Тимофійчука, якого у Василькові влучно називають «чминдриком» та інших більш дрібних по своїй значимості осіб, намагалася зірвати сесію міськради.

Не вдалося. Хід сьогоднішніх подій у міській раді вже не вперше переконливо доказав всю безперспективність намагань цієї групи людей дестабілізувати ситуацію у Василькові та дискредитувати  міського голову в очах васильківських виборців. На фоні міського голови та більшості депутатів міської ради, в очах присутніх в сесійному залі, ця компанія, включаючи самого Дубінського, виглядала дуже блідою і непереконливою.

Ради справедливості слід зазначити, що група, яка готувала візит Дубінського на сесію,  своєю роботою фактично поставила його в дуже незручне становище, з якого важко було справити на присутніх  позитивне враження.

Виникає закономірне питання — що саме спонукало нардепа Дубінського самолічно прибути на сьогоднішнє пленарне засідання ради? Як на мене, на моє особисте переконання, яке я не збираюсь нікому нав"язувати, візит Дубінського до нашого міста викликаний зверненням міської ради до суду щодо повернення у комунальну власність міста 12 га. землі, яка сьогодні перебуває у постійному користуванні «Шкірфірми». 

Я допускаю, що з чисто безкорисливих мотивів, Дубінський хоче перешкодити цьому процесу, абсолютно відверто граючи на стороні власника цього підприємства.

Що я точно знаю, так це те,  що  мою версію сьогоднішніх подій у раді, поділяє досить велика кількість васильківців...

Визнають, що помилилися...: 2 комментария

  1. Андрій 22.11.2019 at 20:56

    Дубінський приїхав на сесію, бо крім Феня приміщення для прийому громадян ніхто йому не надасть. Недарма ж Обухівська районна рада висловила Дубінському недовіру. Як на мене, то тепер черга висловити свою недовіру Дубінському за Васильківськими районною і міською радою

  2. Леонід 23.11.2019 at 00:59

    Гадаю Феню Дубінський не допоможе, точніше скаже що допоможе, а по факту не допоможе. Звісно що як і всі місцеві латифундисти пан Фень не цурався співпраці з особами які фальсифікують правовстановлюючі документи. Після ряда судових експертиз це дуже легко довести, а можливо це вже зроблено. Таким чином епічний нардеп, якого замолажують місцеві аферисти, може сісти в калюжу від такої співпраці. Звісно це навряд чи сильно вдарить по його рейтингу, зважаючи на те що питання мєстячкове та мало кого цікавить поза межами міста та й у самому місті безпосередньо, але воно може стати ще одним із «звеньев цепи» цікавих справ, які направлені не на захист інтересів мешканців міста.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.